Uncategorized24 Mayıs – 16 Haziran Venüs İkizler Burcunda

Mayıs 23, 2024by admin0

Venüs gezegeni, keyif ve başkaları ile paylaşılan zevkler, estetik, aşk, romantizm, duygusal
ilişkilerimizdeki uyum, aranılan ilişkinin türü, evlilik,arkadaşlıklar ve ortaklıklara hükmeder. Vücudumuzda, saç, cilt, böbrekler, üreme sistemi, vajina yı temsil eder. İkizler burcuda iletişim, kısa yolculukları temsil eder o zaman bizleri neler beklliyor bakalım: Hızlı düşünüp, hızla hareket edeceğimiz günlere giriyoruz. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır hatırlayın, ve nazik, yapıcı iletişim şekli kullanmaya özen gösterin. Bazılarımız için birden fazla kişi ile filört etme isteği uyanabilir, kardeş ve kuzenlerimizle daha sık bir iletişim, daha fazla yazmak ve okumak isteyeceğimiz günler, saç ve cilt bakımlarına özen göstereceğimiz günler bizi bekliyor. Süreçte

Yükselen Koçlar: Hadi binin arabanıza ve ne zamandır gitmeyi planladığınız o yola çıkın, belki kardeş ve kuzenlerinizi de beraberinizde göterebilirsiniz.

Yükselen Boğalar: Finansal yatırım, birikim bireysel kazançlarda artış, yatırım yaparken destek alabilirsiniz.

Yükselen İkizler: Güneşde ikizler burcuna geçti, 26 Mayıs tarihinde Jüpiter de geçiyor. Fiziksel anlamda uzun zaman yapmak istediğiniz değişimler için harika bir zaman, saç, cilt bakımları, epilasyonlar. Healy sahipleri bach çiçekleri resonans çalışması ile destekleyebilirler kendilerini.

Yükselen Yengeçler: Yaşadığınız ilişkiler size stres kaynağı yaratabilir. İlişkilerden
kaynaklanan bir takım sıkıntılar ve psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. Özgür olamadığınız veya
saklamak zorunda kaldığınız bir ilişki yaşayabilirsiniz. Bu konuda Aile Dizimi çalışmasından fayda sağlayabilirsiniz.

Yükselen Aslanlar: İlişkisi ollmayanlar için, arkadaş çevrelerinden biriyle ilişki başlayabilir. Daha fazla sosyalleşeceğiniz bir döneme giriyorsunuz, aynı zamanda arabuluculuk için yakın arkadaşlarınız kapınızı çalabilir.

Yükselen Başaklar: İş sorunu yaşayanlar için iş fırsatı, hali hazırda işi olan kişiler için kariyer, zam, terfi konuları gündemde. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dürüstlük, yalan ve riyadan uzak durmalısınız

Yükselen Teraziler: Yeni Ülkeler görmek isteyebilir, vize müracatları yapabilir, yabancı kültürden biriyle ilişkiye başlayabilirsiniz. Resmi Dairelerle süregelen işlerinizin sonuçlanması için fırsatlar mevcut.

Yükselen Akrepler: Kopamıyacağınız bir ilişkiye sağlam adımlarla başlayabilirsiniz. Anneniz yada kadın figürü olan Aile üyelerinden finansal destek alabilir, miras kalabilir.

Yükselen Yaylar: Sağlık konusunda kendinize özen gösterebilirsiniz, ancak
diğer yandan Venüs 6. Evde aşırı yemek yeme ve zevklere dalmak nedeniyle mide, sindirim
sistemi veya şeker gibi hastalıkların rahatsızlık vermesine neden olabilir. Healy den mide sindirim programlarını çalışarak katkı almanızı tavsiye ederim,

Yükselen Oğlaklar: Tatminkar bir aşka başlayabilirsiniz, evli olanlar çocuk sahibi olmayı düşünebilir, çocuk sahibi olanlarda çocuklarıyla özel zaman geçirecekler.

Yükselen Kovalar: Evinizi yeniden dekore etmekveya tadilat yapmak için uğraşabilirsiniz. Taşınabilirsiniz

Yükselen Balıklar: Sanatçı yanınızı ortaya çıkarmak için uygun zaman dilimi, kurslara başlayabilir, hobilerinizi mesleğe dönüştürmek için adımlar atabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara