Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

AİLE SİSTEM DİZİMİ

Temmuz 4, 2023 @ 12:00 pm - 5:00 pm

Ailemizi, Ata Sistemimizi beğenmemek, reddetmek, yok saymak, şikayet etmek yaşamla aramızda blokajlar, engeller yaratır.
Aile Sistem Dizimi morfogenetik alanda bize bir yandan atalarımızın kaderiyle nasıl özdeşleştiğimizi, engellerimizi gösterirken diğer yandan da kaynaklarımızı, zenginliklerimizi gözler önüne serer…
Başka türlü olamazmış’ hoşgörüsü içinde idrak ve kabul ile içine kilitlendiğimiz, tekrar eden döngülerden ayrışmamızı kolaylaştırır.
Yaşam enerjinizi düşüren, içinden çıkamadığınız her türlü konu için dizim açtırabileceğiniz gibi, yaşam amacınızı, ruhunuzun yolculuğunu morfogenetik alanda görmek, yol haritanızı çizebilmek için de dizim açtırabilirsiniz…
Çalışmaya başlamadan önce, katılımcıların Doğum haritaları açılarak analiz yapılır, bu analiz sonucu, köklerden gelen karma ve kenti yaşamsal planı üzerinden açılım yapılır, aynı zamanda kişiyle 15 dakika ön görüşme yapılır (kürtaj, düşük, çok eşlilik gibi, bir takım sorularla alan genişletilerek çalışmaya başlanır) Çalışma kişiye Özeldir. Alanında uzman öğrencilerimizin eşlik ettiği temsilcilerle devam edilir.
Şehir dışından katılmak isteyen ve konaklama yapmak isteyenler irtibata geçebilirsiniz.
M.Melda Özateş

Detaylar

Tarih:
Temmuz 4, 2023
Saat:
12:00 pm - 5:00 pm

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara