UncategorizedEylül Gökyüzü Takvimi

Eylül 1, 2023by admin0

3.Eylül Venüs Retro konumundan çıkıyor, finans ve ilişki alanında sorunlar çözülmeye başlıyor, (doğum haritasında Venüs Retrolar yatırımlarını yaptı diye düşünüyorum)

4.Eylül Saat:13:28 Merkür Jüpiter Trine Açı, düşüncelerinize dikkat edin gerçeğe dönüşür, neleri öğrenmeye ihtiyacınız var tamda bugün başlayın. Healy sahipleri öğrenme programını çalışın. Aynı gün Jüpiter Boğa burcunda Retro hareketine başlıyor. Doğum haritasında Jüpiter Retro olanlar kilo kontrolüne başlayın derim. Healy den Kas, eklem, mide-bağırsak programları sizleri destekler.

6.Eylül Saat: 14:08 Güneş – Merkür kavuşumu (cazimi) merkürün retro olduğunu hatırlayarak fırsata çevirelim. Dilek, dua, niyetler, sadaka ve sokak hayvanlarını doyuralım. Yazı yazmaya başlamak, yazarak iletişim kurmak için uygun bir gün.

8.Eylül Saat:14:12 Güneş-Jüpiter Trine Açı, Ülke genelinde Ahlaki ve Dini konular gündeme gelebilir, seyahat etme isteği oluşacak bir çoğunuzda. Risk almaktan kormayın

11.Eylül Saat: 22:31 Ay Venüs Kavuşum, sevenler sevdiklerine sevdiğini söylesinler 🙂 duygularımızı çok güzel ifade edeceğimiz bir gün. Pembe kuvarts taşıyabiliriz üzerimizde

14.Eylül Merkür Normal Seyrine dönüyor. Ay Merkür Kavuşum, Ay Jüpiter Trine Açı, Yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir gün, elektronik eşya alımı için bekleyenler şimdi alışveriş zamanı.

15.Eylül Saat: 04:39 Başak Burcunda Yeni Ay Meydana geliyor.  Healy den Organ Meridyenleri, Mide-Bağırsak, Pankreas programlarını çalışmanızı tavsiye ederim. Genel hijyene önem verelim. Dışarıda kalmış yemekleri tüketmeyelim. Ameliyat için uygun bir gün değildir.

22.Eylül Ay hem Venüs hem Şiron ile Trine Açı yapıyor, kendimizi duygusal hissedebiliriz, şifa çalışmaları için uygun bir gün

25.Eylül Saat: 15:09 Merkür Jüpiter Trine Açı, Yeni bir kitap yada beste yazmaya başlamak için uygun bir gün, eğitimlere başlayabiliriz. Healyden öğrenme programlarını tavsiye ediyorum.

30.Eylül Saat:17:08 Ay Venüs Trine Açı, güzel bir ay kapanışı olsun bolluk ve bereketle 913 518 906 318 sayı sekansına bugün başlayıp 21 gün devam edebilirsiniz. Sonuçları yorumlara bekliyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara