Uncategorized14-20 Haziran Dilek Dua Vakitleri

Haziran 13, 2021by admin0
14.Haziran. Saat:21:20 Ay Şiron Trine Hayatınızdaki kadın figürü olan insanları arayıp onların dualarını alabilirsiniz, kendi anneliğiniz ve sizin annenizle olan ilişkinizin şifalanması adına ritüeller yapabilirsiniz.
15.Haziran Saat:07:57 Ay Merkür Sekstil açı Fikir ve Projelerinizde net olun, bu saatte uyanık olun ve duyacağınız şekilde konuşarak niyetlerinizi ifade edin Saat:20:27 Güneş Ay Sekstil açı Duygularınızın farkına varın, algınıza gelenler korkularınız mı? duygularınızı mı? yoga ve denge çalışmaları için uygun zaman dilimi
17. Haziran Saat:15:07 Ay venüs sekstil açı Aşk ve duyguların olumlu şekilde dile getirileceği zaman dilimi, yeni bir kişiyle tanışabilir, ilişkiye başlayabilirsiniz. Kalp çakrası aktivasyonu, ya vedud esması, hare krishna mantra dinleyebilirsiniz.
19.Haziran 16:22 Ay Merkür Trine duygularınızın ve korkularınızın dönüşümü için bars seansı, yada healy koruma programlarından destek alabilirsiniz 0.5hz de zihni tutmak önemli. düşünceleriniz yaratır ne düşündüğünüzün farkında olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara