Uncategorized20 NİSAN GÜNEŞ TUTULMASI

Nisan 9, 2023by admin0

20.Nisan Ankara, Saat:07:12 ‘de Koç Burcunda Güneş Tutulması Meydana geliyor ve Yılın ilk tutulması olması ve  29° gerçekleşiyor olmasından dolayı 2 kat daha önemli. 29° aneteriktir ve Koç burcunda olması bir döngünün  sona erişini göstermektedir. Tüm burçlar için arada kalma, karar verememe gündemde, tutulma hangi evinizde gerçekleşiyorsa o konularda genişlemeye ihtiyacınız olacak gibi gözükmekte. 21.Nisan tarihinde Merkür S (durağan pozisyona geçmekte) bununda farkına vararak hareket etmekte fayda var. Herkes için olumlu, fırsat dolu bir tutulma meydana geliyor gibi gözükmekte.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ: 29 ° olması tutulmanın sizleri sıkışmış hissettirebilir fakat, yeni adımlar atmaktan korkmayın. Başlangıç yaptığınız her konu büyüyerek ilerleyecektir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA: Kendinizi arada kalmış gibi hissedebilirsiniz, iki iş arasında seçim yapamamak, iki kişi arasında seçim yapamamak. Niyet edin hakkınızda hayırlı olanı seçmek konusunda katkı talep edin. Sağlık sorunu çeken Boğalar için şifa kapıları açık

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: 11.Evinizde gerçekleşen bu tutulma ile hayallerinize kavuşabilir yada çok yaklaşabilirsiniz. Yakın çevreniz ve dostlarınızdan destek alarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. STK larda yer alarak projelerinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ: Beklediğiniz kariyer geldi. Serbest çalışansanız mevcut işinizi büyütmek için gökyüzü sizleri desteklemekte. Bekarlar için Evlilik Işıkları yandı diyebiliriz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: 9. Evinizde gerçekleşecek bu tutulma ile Yurt Dışına görevli yada gezi amaçlı çıkma olasalığınız yüksek. Belki de Yurt Dışına yerleşme kararı aldırır sizlere. Sanki gökyüzü size göz kırpıyor. Dile benden ne dilersen diye, destekliyor sizi

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: Kredi ve geçmiş borçlarınız sizi sıkışıtırıyor ise ödeme kolaylığı geliyor. Yeni fırsatlar ile geçmişi tamamen geride bırakma konusu da olabilir. Yeni seçimler, yeni yollar sizleri bekliyor

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: Boşanma oranı Yükselen Terazilerde  %80 araştıramalara göre 🙂 , eğer evliliği ve ilişkisi sorunlu olanlar varsa bu tutulma ile sorunları çözmek için fırsatlar var. Sizler için de ilişki anlamında olumlu bir döngü var. Eşinizle birlikte para kazanacak işlere yönelebilir. Netlik sizler için çok önemli. Bekar Teraziler için gökyüzü Evlilik Işığı yakmakta.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP: Ruh, Zihin, Beden üçlüsünün dengelendiği bir  tutulma yaşıyorsunuz. Süpriz iş fırsatları, iş verenseniz, başarılı personel işe alımı, evcil hayvanlarınız ve çocuklarınız odak noktanız olabilir.

YAY VE YÜKSELEN YAY: Çocuk bekleyen, tüp bebek tedavisi görenler var ise olumlu sonuçlar alacağınız bir dönem, yapmış olduğunuz yatırımlardan gelir elde edeceğiniz. Finansal alanda gelir artışı göreceğiniz bir tutulma.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: Ailesi ile yaşayanlar, kendi evim olsun adımları ile yeni bir yuva kurma arayışında olabilir. Kirada oturanlar ev satın almak için adım atabilirler. Evim var diyenler, arsa, hobi bahçesi, zeytinlik gibi yerlere yatırım yapabilirler

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Bekleyen projeleriniz için kaynak ortaya çıkarabilir. Yeni işlere başlayabilir. İş gezilerine çıkabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK: Bizim ne zaman yüzümüz gülen diyenler, şimdi fırsatları değerlendirme zamanı, uzun zamandır mucize bekliyordunuz ve şimdi mucizeler sizinle, hem iş hem de ilişki anlamında fırsatlara hazır olun. 14 Ekime kadar gökyüzünü değerlendirin.

Yılın ilk Tutulması Bütünün Hayrına olsun. 7 Mart tarihinde Saturn Balık burcuna geçmişti ve geçmiş postlardan yazıyı okumayanlar okusun. 2,5 yıl boyunca deneyimleyeceğimiz konular ile Tutulma yazısını birleştirebilirsiniz  ve 16 Mayıs’a kadar Jüpiter Koç Burcunda yazımıda  hatırlatmak isterim  daha fazla farkındalık için. Bireysel haritanızın analizi ve detaylı anlatım için randevu alabilirsiniz.

M.Melda Özateş

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara