UncategorizedJÜPİTER BOĞA BURCUNDA 16 MAYIS

Mayıs 8, 2023by admin0

2023 Yılına Jüpiter Koç Burcunda giriş yapmıştık ve 16.Mayıstan itibaren Boğa Burcunda seyredecek olan Jüpiter ile yıla son vereceğiz. 5 Mayıs tarihinde önemli bir tutulma yaşadık bu tarihe kadar, birçoğunuzun bilinci ve farkındalığı değişti. Danışanlarımdan çok fazlası, yeni yatırımlar yaparken, bir çoğu Healy ile Frekans Dünyasına merhaba dedi. Algımız değişti arkadaşlar, zaman genişledi, teknoloji, bilim, uzay konuları hız kazanmaya devam ettiği bir dönem bizleri bekliyor. Boğa deyince aklımıza para ve toprak gelmektedir. Bereketli bir enerjidir, toprak fiyatlarının artacağı, bereketli bir tarımın olacağı günler bizi bekliyor. Takipçilerim biliyor 2022 yılında sürekli, arsa, arazi, zeytinlik alın diye tavsiyede bulunmuştum. Özellikle 2022 yılında yapılan yatırımlarınız Mayıs itibari ile büyümeye başlayacak. Henüz yatırım yapmayanlar geç kalmış sayılmaz. Akrep burcunda bir tutulma ile Akrep – Boğa aksındaki tutulmaları sonlandırmışken. Boğalar Muradına eriyor diyebiliriz. Sadece Güneş Boğalar değil, Ay ve Yükselen Boğalar da nasibini alırken, Boğa Burcu Zodyak’ta kaçıncı evinizi kesiyor ise o konularda gündemlerinizin genişleyeceğini hatırlayalım. 1 Yıl boyunca sizlere etkisi

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR: Daha öncede söylediğim gibi 2023 size bireysel kazançlar, işlerinizde artış, finansal yatırımlar için destekleyici bir yıl. Özellikle yılın 2. Yarısı bol bol para sayacağınız doğrudur.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR: Son 2,5 yıldır epey mücadele ettiniz, hayaller ve hedeflere ulaşmak konusunda emek harcadınız. Şimdi bu emeklerinizin karşılığını toplama zamanı. Bu yıl kilo vermekte  zorlanabilir ve daha fazla tatlı ve unlu mamulleri yemek isteyebilirsiniz. Eğer Healy cihazınız var ise düzenli olarak Mide-Bağırsak Programlarını kullanmanızı ve spora başlamanızı tavsiye ederim

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER: Ertelediğiniz bedensel ve ruhsal sorunlarınız varsa lütfen gözden geçirin. Duygularınız abartılı olabilir. Depresyon eğilimine girebilirsiniz. Detoks yapmanızı ve Healy Frekans cihazınız var ise bu yıl bolca ruhsal denge programını kullanmanızı tavsiye ederim. Dişlerinize ve Cilt bakımınıza da özen gösterin.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ: Dış görünüşünüzle fazla oynamayın, Mide problemlerinize dikkat edin, ağır yiyeceklerden kaçının, eklem ağrılarının farkında olun. Spor yapın, kalp ve damar sağlığınıza dikkat edin. Healy Frekans cihazı sahipleri, kalp dolaşım, bağ doku programlarına ağırlık verebilirler. Enerjinizi koruyun.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN: Mayıs ayında kilonuza dikkat edin, spora başlayın, kısa yürüyüşleri ihmal etmeyin. Temmuz ayından sonra arkadaşlarınızın sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın, uğraşabileceğiniz bir Hoby edinin

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK: Jüpiter Koç sürecinde pek çok sağlık sorunu yaşadığınızı biliyorum. 16 Mayıstan sonra kendinizi daha iyi hissedeceksiniz yine de sindirim sistemine dikkat edin. Diyete başlamak isteyenler Temmuz başını tercih edebilir. Öfkenize hakim olun, çevrenizdeki kişilere daha fazla merhamet gösterin. Yıl sonuna doğru tansiyon ve ayak sağılığınızı ihmal etmeyin

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ: Aşırı stresten, kesici aletlerden uzak durun, doğum yada farklı bir ameliyat gündeme gelebilir yıl sonuna kadar olan süreçte, Spiritüel eğitimler alabilir, öfkenizi bastırma konusunda Healy Aura analizinden destek alabilirsiniz. Aralık ayına doğru yakın çevrenizdekilerin sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Temkinli olun.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP: Yılın ikinci yarısı Stresten uzak durmanız gereken konular gündeme gelebilir. Ailenizdeki bireylerin sağlık sorunları gündeme gelebilir. Ev ve iş yerinizin elektrik tesisatını kontrol ettirmenizde fayda var. Eylül Ekim aylarında kan tahlili cheek up yaptırmanız uygun olacaktır. Kasım ve Aralık aylarında diş ve kemiklerinize özen gösterin

YAY VE YÜKSELEN YAY: Çok fazla düşünmekten alıkoyun kendinizi, her şey olacağına varır. Yeni iş konuları, terfi gündeminizde bu yıl, sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde mesafenizi koruyun yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Eylül , Ekim ayları sağlığınıza özen gösterin. Kasım ayında bambaşka konular gülmenizde olacak. Evrenden bilgi akışı yenilikler sizleri bekliyor.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK: Yeni davet tekliflerini geri çevirmeyin, farklı kişiler ile tanışma fırsatı yaratıyor Jüpiter Boğa Süreci, Temmuz ayı diyete başlamak için uygundur. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor, okul, sınav ve farklı başarılara imza atıyor olmaların sevincini yaşıyor olacaksınız bu süreçte. İlişki halinde olan Oğlaklar, partneriniz tarafından oluşabilecek manipülasyonları görünür kılın, fark edin.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA: Partnerleri ile aralarındaki gerilim büyüyebilir. Sonlanma enerjisi desekde, her sonlanma yeni bir başlangıç. Ev taşıma, yeni bir yaşam alanı yaratma olasılıkları yüksek Fazla Alkolden kaçının.

BALIK YÜKSELEN BALIK: Yılın ilk 4 ayı köklü değişimlere merhaba demiş olmalısınız. 5 Mayıs tutulması ile olumlu etkiler aldınız ve şimdi hayallerinizi yaşama zamanı, bekar balıklara evlilik, evli balıkların evliliklerinde iyileşmeler gözlemleniyor olacak. Uzun zamandır görmek istediğiniz şehirlere kısa yolculuklar yapabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara