Uncategorized21-27 ŞUBAT DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Şubat 20, 2022by admin0

21.Şubat Saat:17:27 Ay Güneş Trine Açı denge ve huzur zamanıdır. Ne istediğinizi ve nasıl davranmak istediğinizi bilip kendinizi
akışa bırakmaktan mutlu olduğunuz bir dönemdir. Aranızda gerginlik olan insanlara ve hayatınıza stres katan olaylara daha olumlu bir tavırla yaklaşabilirsiniz. Krizikol taşı kullanabilirsiniz.

22.Şubat Saat:09:45 Ay Jüpiter Trine Açı Yardımsever davranışlarda bulunun, kadınlar ve kadın figürü taşıyan insanlara, süt, pirinç, sütlaç ikram edebilirsiniz. Sadaka ve dua ile güçlendirin.

23.Şubat Saat:00:54 Ay Venüs Sekstil Açı, hayallerinize odaklanmak, hedeflerinize ulaşmak için güzel bir vakit. Saat:03:00 Ay Neptün Trine, kırgın olduğunuz kişiler ile aranızda bağ kesme çalışmaları yapabilirsiniz.

24.Şubat Saat:08:06 Merkür Şiron Sekstil Açı, Saat:10:05 Ay Şiron Trine, Saat:10:17 Ay Merkür Sekstil Açı, Saat:19:03 Venüs Sekstil Açı, Yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir gün, yeni tanışmalar, başlangıçlar mümkün. Kalplerini açamayanlar için, bugün duygularını açığa çıkartmak, ilişki ve evlilik için teklifte bulunmak için çok olumlu, İlişkisi olanlarda evlenme teklif etmek isteyenler için güzel enerjiler var. Pembe Kuvarts taşıyıp, Ya Vedud esmasını çekebilirsiniz.

26.Şubat Saat: 08:09 Ay Güneş Sekstil Açı, sevdiklerinizle vakit geçirin. Saat:17:43 Ay Jüpiter Sekstil Açı, dua, dilek, meditasyon, anne figürü olan kişilere destek olun, meditasyon yapın, healy sahipleri Bach çiçekleri analizi çalıştırabilir.

27.Şubat Saat:08:49 Ay Neptün Sekstil Açı, Saat:12:05 Ay Venüs kavuşum Açı,Yaşadığınız ortamı güzelleştirmek ve
çevreye huzur dolu bir atmosfer yansıtmak için oldukça verimli bir süreçtir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara