Uncategorized21 MART KOÇ YENİ AYI

Mart 19, 2023by admin0

21 Mart tarihinde Güneş Koç Burcunda geçiş yapmakta ve burada bir yeni ay gerçekleşmekte, bu yeni ay gergin, kavgacı, öfkeli olmamız ihtimal, Güneş ve Ay Mars ile kare açı yapmakta, trafikte ve iş yerinde biraz daha dikkatli olmakta fayda var. Uzun zamandır beklettiğimiz işlerimizi eyleme geçirmek için 22 Mart tarihini bekleyebiliriz. Yeni ay enerjisi 7 gün önce başladı ve 7 gün sonrasında da devam edicek. Aslında bizleri 20 Nisan tarihinde 29°de Koç burcunda oluşacak kritik  Güneş tutulmasına hazırlamakta yaşananların farkında olun.

Koç ve Yükselen Koçlar: Hayallerinizin peşinden gidin,17 Mart sonrası finansal realitenizde başlayan hareket 11 Nisana kadar katlanarak devam edicek (sadece banka hesabınızdaki nakit olarak düşünmeyin, size hediye edilen geziler, yemekler, davetler, tatiller) dahil.

Boğa ve Yükselen Boğalar: Sizlerin ekstra para harcaması yapabileceği bir dönem, yurt dışı seyahatleri, yeni elektronik aletler satın alma gibi bütçenizden para çıkışları olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Çevrenizdeki önemli insanlardan destek alacağınız bir yeni ay etkisi var ve bu yeni aydan sonra, kişisel haritalarınıza göre kimileri büyük ödüller, kimileri ise kayıplar yaşayabilir. herkes geçmiş 7 yılına dönüp bakmalı karşılaşacağı olayların tahmini için

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Yılbaşından beri beklediğiniz kariyere kavuşma zamanı şimdi. Birçok kredi ve borcunuz içinde sonlanma zamanı. Yeni ay sonrası  yatırımlarınızı Altın ve Gümüşe yapmanızı tavsiye ederim. Yeşim taşı ve inci taşıyabilirsiniz 7 gün boyunca.

Aslan ve Yükselen Aslanlar:  Bu yeni ay sonrası, alacaklarınızı toplama zamanı, hesaplarınızı düzenleyin ve gelen paralarınızı yatırımla değerlendirin,

Başak ve Yükselen Başaklar: Bu yıla hep koşturma ile başladınız, çok çalıştınız, şimdi işlerinizi toparlama ve yeni insanlarla proje yapma zamanı, turizm ve sosyal medya alanlarında yatırım yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak ani fırsatların farkında olun. 31684959861 Sayı sekansını 7 gün boyunca tekrar edebilirsiniz

Terazi ve Yükselen Teraziler: Yılbaşından beri bireysel yatırımlarda kazanç elde edememiş olabilirsiniz. Koç yeni ayında jüpiter  ve merkür de koç burcunda iken ortak yatırım ve kazançlarını değerlendirmenizi tavsiye ederim, Ortak Arsa yada Tarla gibi yatırımlardan kazanç görebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrepler: Borcu borçla kapatmayın, başkalarına kefil olmayın, harcamalarınıza dikkat edin

Yay ve Yükselen Yaylar: Koç yeni ayı sizi sevindiriyor,  çözülmemiş eski konuları çözüp, taşınma kararı alıyorsunuz, bu taşınmayı da yeni satın alacağınız bir gayrimenkule yapma olasılığınız olabilir. Kişisel haritarınıza göre farklı şehir ve ülkelere taşınan Yaylar olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar: Sağlam adımlarla ilerleyip, para kazanacağınız bir dönem başlıyor. Hayırlı olsun Koç yeni ayınız

Kova ve Yükselen Kovalar: Yılbaşında başlayan büyük koşuşturmaların sonuna geldiniz. Daha temkinli hareket etmenizi tavsiye ederim.  31864121946 Sayı sekansını 7 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balıklar: 20 Şubattaki yeni ayda harekete geçmiş miydiniz? Ev almak? Yatırım yapmak gibi? Değerlendirmediyseniz şimdi farkında olun, alacağınız kararlar yılın 2. yarısındaki gelir akışınızı etkiliyecek.

Tüm Burçlar için Finansal Ferah Sayısı: 318-798

İş Arayanlar için, iş bulma sayısı: 318-514-517-618

Mucizeler Bizimle: 777

M.Melda Özateş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara