Uncategorized24-30 MAYIS DİLEK DUA VAKİTLERİ

Mayıs 23, 2021by admin0
24. Mayıs Saat: 07:22 Ay Jüpiter Trine açı Özgüveniniz yüksek olucak, iyi düşünün iyi olsun, iştahlarınız açılabilir. Başarı çanları çalıyor gökyüzünde, eyleme geçin ve fırsatları değerlendirin
25.Mayıs Saat: 18:24 Ay Neptün Trine açı sezgileriniz üst düzeyde, geleceğe dair ön görülerinizi planlayıp, niyetlerinizi hazırlayın. bugün göreceğiniz rüyalar öncü mesaj içeriyor olacak.
27. Mayıs Saat: 00:11 Ay Şiron Trine Anne ve Anne figürü taşıyan tüm kadınlarla bağlarınızı şifalandırıp, nefes meditasyon, ritüeller yapabilirsiniz. Saat: 12:56’da Venüs Merkür Kavuşumu var İkizler burcunda, yaratıcı tasarımlarınızı ortaya koymanın tam zamanı,
Düşünceleriniz güzellik ve estetik konularına yoğunlaşabilir.
Güzel konuşma ve yazma alanında becerilerinizi
sergileyebilirsiniz. İlişkilerde karşılıklı olarak duygu ve
düşüncelerin paylaşılabildiği ve uyum dolu bir beraberlik
ortaya koyabilirsiniz. Doğa gezileri, doğayla baş başa
kalarak özel çalışmalar yapabilirsiniz. Finans ve iş alanında zekanızı kullanabilir ve kazanç fırsatlar yakalayabilirsiniz.
28.Mayıs Saat: 06:45 Ay Jüpiter Sekstil Açı bu saate uyanık olup, niyetlerinizi dillendirin, bolluk bereket için özel ritüellerinizi yapın, çalışmalarınızı yaparken mutlaka önünüzde , ekmek, buğday ve su bulunsun.
29. Mayıs Saat:19:01 Ay Neptün Sekstil Açı Algılarınız çok açık bugün göreceğiniz rüyaları not alın. Birlik bilincini idirak edin. Healy si olanlar Koherens programı ile çalışma yapabilirler.
30.Mayıs Saat: 09:39 Ay Güneş Trine Açı Eril Dişil enerjinizi dengelemek için güzel fırsat, topraklanın, Timus egzersizi yapabilirsiniz.
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanuss 16 °16 )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara