Uncategorized25-31 TEMMUZ DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Temmuz 25, 2022by admin0

26 Temmuz Saat:07:15 Ay Venüs Kavuşum . Dişiliğinizi ön plana çıkarmak, anneniz ve kendi anneliğinizle ilgili şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz.

27 Temmuz Saat: 20:13 Merkür Şiron Trine Tüm Şifa çalışmaları için uygundur, küs yada dargın olduğunuz insanlarla iletişim kurmak için uygundur.

28 Temmuz Saat: 00:07 Ay Neptün Trine Saat: 08:32 Ay Güneş Kavuşum (ASLAN BURCUNDA YENİ AY) ASLAN Liderliği temsil eder ve bu yeni ay ile birlikte, uzun süredir düşündüğünüz fakat kendinizi durdurduğunuz, sizi başarıya götürecek konular için harekete geçebilirsiniz. Aslan aynı zamanda ego demek, lütfen davranışlarınızın farkında olun. Aslan, Kova, Boğa, Akrep Burçları ve bu burçlarda gezegenleri olanlar için gökyüzünde olumlu etkiler var. Aslanın ve sıcakların etkisiyle daha fazla Aşk talep edip, daha fazla çocuk enerjisi ile coşmak isteyeceğiz. Aynı gün Jüpiter S (durağan pozisyona) geçiyor. Özellikle doğum haratiasında Jüpiter Retro olan kişiler için fırsat zamanı değerlendirmenizi tavsiye ederim.Saat:21:03 Ay Merkür Kavuşum Saat: 21:48 Güneş Merkür Kavuşum (Merkür Güneşin Kalbinde) Niyetlerinize odaklanın, imgeleme ve her türlü niyet çalışması yapabilirsiniz. Bugün için size bıraktığım olumlamaları tüm hafta yapabilirsiniz: Yeni Bir işe el atabilir, yeni görüşlere izin verebilirim.

Su gibiyim, parlak, berrak, soğuk kanlı ve temizleyici

Düzenli ve çalışkanım

Beni saran her şeyi kapsayan lütfu hissediyorum.

Ben şu anda yaşıyorum

Değişime ve harekete izin veriyorum

29 Temmuz Saat: 02:54 Ay Jüpiter Trine Saat:18:24 Ay Şiron Trine

31 Temmuz Saat:07:08 Ay Venüs Sekstil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara