Uncategorized27 ARALIK YENGEÇ DOLUNAYI

Aralık 13, 2023by admin0

27 Aralık Saat: 03:02 Yengeç Burcunda Yılın Son Dolunay Meydana Geliyor.İYılın ilk ve Son Yeni Ay Dolunayları her zaman önemlidir. Zaten Duygusal isek bu oran fazlasıyla artacak. Özellikle Merkür Retro olduğu için teselliyi eski sevgililerimizde arayarak onlarla iletişime geçmek isteyebiliriz. Farkında olalım. Evimizde ve Ailemizle daha fazla vakit geçirmeyi isteyeceğiz. Mide, Meme ve kadın hastalıklarına dikkat etmek gerekir. Her Dolunayda olduğu gibi bu dolunayda da ameliyat önerilmez. Healy sahibi olanlar gezegenlerden koruma, genel koruma ve Bach çiçekleri çalışarak etkiyi yumuşatabilirler. Dolunay anında gökyüzünde Güneş Jüpiter Trine açısı var bundanda faydaanmanız dileği ile.

Yükselen ve Güneş Koç: 2023 de düzenleyemediğiniz ilişki sorununuzu artık netleştirmeyi seçin.

Yükselen ve Güneş Boğa: Sağlığınıza dikkat edin, Retro dönemini fırsat bilip diete başlayabilirsiniz, her zamankinden daha hızlı sonuç alırsınız

Yükselen ve Güneş İkizler: Eğer yanlızsanız gündeminizde yeni bir aşk var.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Aileniz uzaklardaysa onları ziyaret edebilirsiniz, daha fazla kucaklaşmak ve dayanışma almak isteyeceğiniz dönem.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bol seyahat, para ve iş odaklı harekete geçme zamanı.

Başak ve Yükselen Başak: 2023’de karşınıza çıkan fırsatları değerlendirdiyseniz finansal olarak düzene oturma zamanı, yok hala para konusunda ve iş konusunda sıkıntılarınız varsa ödemelerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim

Terazi ve Yükselen Terazi: Biraz daha ben diyerek harekete geçin, şifa çalışmalarına katılın, öz güven konularında yıpranma gözlemleyebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Yeni bir sosyal çevre ile, yanlız Akreplere yeni bir ilişki gözükmekte

Yay ve Yükselen Yay: Terfi bekleyenler için şimdi bir fırsat var, eğer kendi işinizi yapıyorsanız reklam ve satışlara ağırlık vererek iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Hüzünlere son verip, keyif almaya başlayabilirsiniz. Yaşadığımız olumsuzluklar geçicidir. Lütfen hatırla.

Kova ve Yükselen Kova: Evde tadilat yada taşınma, kentsel dönüşüm bekleyenler için retro zamanı anlaşma için iyi bir fırsat.

Balık ve Yükselen Balık: Beklediğiniz paralar geliyor, şimdi tatil zamanı, hobi, eğlence, gezmeler sizi beklemekte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara