UncategorizedVENÜS YAY BURCUNDA

Aralık 13, 2023by admin0

30 Aralık tarihinde Aşkın ve Paranın gezegeni Venüs Yay Burcuna geçiş yapıyor. 23.Ocak.2024’de Oğlak burcuna geçiş yapana kadar değerlendirelim.

Venüs gezegeni, keyif ve başkaları ilepaylaşılan zevkler, estetik, aşk, romantizm, duygusal
ilişkilerimizdeki uyum, aranılan ilişkinin türü, evlilik,arkadaşlıklar ve ortaklıklara hükmeder. Astroloji’de bu gezegen, düşkün olunan güzellik türünü anlatır. Güzelşeylere düşkünlük ve lüks yaşam arzusu tam anlamıyla Venüs’e ait olan bir özelliktir. Duygusal dünyamız, Venüs ile ilgilidir.

Venüsün Yay Burcuna geçişi, koç, aslan ve yaylar için olumlu etkiler gösteriyor olacak. Genel olarak daha fazla neşe, eğlence ve seyahat ediyor olacağız. Bir çoğunuz retro sürecinde vizelerini aldı ve şimdi uzak diyarlara uçma zamanı.

Koç ve Yükselen Koç: İşlere ara verip sevgilinizle kaçamak yapmak isteyeceğiniz günler geldi

Boğa ve Yükselen Boğa: Finansal yeni ortaklıklar arayışına girmek için şimdi zamanı

İkizler ve Yükselen İkizler: Çekiciliğiniz ön planda, ilişkisi olanlarınız evlilik yoluna adım atabilir, yanlızlar için ilişkiye başlama zamanı.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler: Arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirme zamanı, ev içinde sürekli bir iletişim hali, biraz sauna, masaj keyif iyi gelecektir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Çocuklarınız için güzel gelişmeler sizi mutlu edicek, sevgilisi olanlar aşkın keyfini çıkartıcak. Zaten sosyalsiniz, artı sosyalleşme zamanı şimdi

Başak ve Yükselen Başak: Didikleyici halinizden çıkıp, biraz daha ılımlı bakış açısı sizi bekliyor, dargın olduğuklarınız ile barışma zamanı.

Terazi ve Yükselen Terazi: Güzelliğinize daha bir önem vereceksiniz, süpriz tanışmalar yeni başlangıçlar zamanı

Akrep ve Yükselen Akrep: İş değişikliği gündem olabilir, para harcamaya çok heveslisiniz, sevdiklerinize küçük hediyeler alıp süpriz yapmak zamanı.

Yay ve Yükselen Yay: Daha cesur ve özgür kararlar alacağınız zaman. Kararsız projeleriniz varsa netleştirin lütfen.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: İşler yolunda gitmiyorsa, şimdi biraz içine dönüp dinlenme zamanı

Kova ve Yükselen Kova: Öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşma zamanı, ilişkide yaşanılan problemlere takılmayın, rüzgarın yönünü takip edin.

Balık ve Yükselen Balık: İş yada görev değişimi gözüküyor, düşünceniz varsa yeni iş müracatlarının zamanı, biraz mücadele ederseniz hediyelerini alacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara