Uncategorized27 EYLÜL – 3 EKİM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Eylül 25, 2021by admin0

Merkürün Durağan hali ile haftaya giriyoruz ve lütfen yalan haberler, kandırılmalar, iletişim kazalarına karşı farkındalıklı olun. Bu hafta fırtına, uçak kazası gibi konular Dünya gündemine oturabilir.

27 Eylül Saat:01:59′ Ay Şiron Sekstil Açısı ile haftaya başlıyoruz, Ata kadınlarınızız hatırlayın, kırgın olduğunuz ve göçüp gidenler varise helalleşin ruhlarını onurlandırın.

28 Eylül Saat: 02:43 Ay Jüpiter Trine Açı gökyüzünde olumlu açılar var, yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmak gerek, inancının doğrultusunda her türlü ibadet için bu saatte uyanık olmanızı tavsiye ederim. Saat: 07:09 Ay Merkür Trine Seyhate çıkmak, yeni yerler keşfetmek, yazarak ve yüksek sesle ritüellerde bulunmak, kanal bağlantıları ile ruhsal bağlantılar kurmak için uygundur.

29.Eylül Saat:21:30 Ay Neptün Trine  Açı Evrenle bir olduğunuzu hissedeceğiniz bir açı, sakin bir yere içe dönün ve meditasyon yapın, Ganesha Mantra Uygundur, çünkü tüm kollektif’e hitap eder üzerinizde olumsuz etki yaratmaz. Bol hayal kurun, hedeflerinizi büyük tutun. Kendiniz için isterken, isteklerinizin başkasını olumsuz etkilemiyeceğinden emin olun. Hayallerinizdeki partnerle tanışmak için uygun gün.

30.Eylül Saat: 02:21 Ay Venüs  Trine Evlenmek, Yuva kurmak isteyenler bu saati değerlendirsin. Saat:11:20 Ay Neptün Trine Sezgileriniz çok açık, mesajların farkında olun.

1.Ekim Saat:09:18 Eril-Dişil dengesi ve Karşı Cins ile olan sorunların şifalanması adına uygun dua zamanıdır. (Bugün Merkür Pluto Kare Açı olduğundan kavga halleri, öfkelenmeler ve krizlerden lütfen uzak durun)

2.Ekim Saat:00:48 Ay Şiron Trine Açı

3.Ekim Saat:03:14 Ay Merkür Sekstil Açı Duygularınızın farkında olun, telapati ile bir çok kişi ile iletişime geçebilirsiniz. Saat: 12:05 Merkür Jüpiter Trine İlim talep edin, öğrencilere zihin açıklığı için dua eden.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara