Uncategorized27. HAZİRAN – 3 TEMMUZ DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Haziran 26, 2022by admin0

27 Haziran Haftasına, Ay Merkür Kavuşum ile başlıyoruz Saat: 10:21 Duygularımızı rahatça ifade edebileceğimiz için, özellikle iletişim aksaklığı yaşadığımız insanlarla konuşmak için uygun bir gün. Saat: 10:56 Ay Şiron Sekstil Açı

28.Haziran Saat:10:55 Neptün Retro (Geri) hareketine geçiyor ve Aralık Ayına kadar devam ediyor olucak. Neptün , belirsizlikleri, illüzyonu, sisi, perdeyi, aldatıcı durumları , şairleri,sanatçıları, romantizmi, ruhsallığı, gemicileri, melekleri , hassaslığı,idealist kişileri, hayalperestleri, fobileri, uyuşturucu kullanan kişileri, temsil eder ve Retro döneminde bu konularda artış söz konusudur. Lütfen yediklerimizin ve içtiklerimizin farkında olalım.

29 Haziran Haziran Saat:05:52 Yengeç Burcunda Yeni Ay, Aşırı Duygusal davranışlarda bulunup, kendimizi yemek pişirme ve yemek yeme konularında odaklayabiliriz. Bu Yeni Ayda konumuz, kadınlar ve çocuklar olabilir, Dünya genelinde su kavgası, su sıkıntısı, su sınırları ihlali gibi konular gündeme gelebilir. Yeni bir işe başlamak için 30.Haziranı beklemenizi tavsiye ederim. Okumak isteyenler için Yeni Ay Duası “Hilalü hayrin ve ruşdin amentü billahillezii halegake velhamdülillahi rabbil alemiin” Manası: Hayır ve hidayet ayı(hilali)olasın. Ey hilal seni yaratan Hz.Allah’a iman ettim. Ve alemlerin rabbi olan Hz.Allah’a hamd olsun.(Ebul-Faruk KS Hazretleri buyurmuşlardır ) Saat:06:51 Venüs Jüpiter Sekstil Açı, İlişkiler, yatırım, para konularında şanslıyız. Sizlere tavsiyem bugün oturup kendinize ve çevrenize ne kadar dürüstsünüz lütfen bunu sorgulayın. Malum Venüs İkizlerde, ilişkilerde entrikalar göz önüne çıkabilir. Hatırlayın Rıskın daralmasına sebep olan 3 Önemli Unsur. Dedikodu, Zina, Hayvanlara Eziyettir. Enerjiye bakın eğer bazı insanlar kendiliğinden sizin hayatınızdan çıkıyorlarsa o kişiye Anomalik yemleme yapmışsınızdır. Nedir mi Anomalik Yemleme? Anomali, işlerin normal işleyişine uymama halidir. Bazı insanların kendi potansiyelini açığa çıkarmalarını sağlamak için siz bunu Yemleme olarak kullanırsınız.

30.Haziran Ay Neptün Trine Açı, Saat:18:27

HOŞ GELDİN TEMMUZ, Biliyorsunuz 1 yıllık kadersel planımızın iyileştirilmesi için Temmuz Özel bir aydır, bu ayı nasıl geçirdiğiniz çok önemli. Doğum haritanızda İkizler ve Koç yerleşimi olan evler için hareketlilik var farkına varın. Temmuz Ayına Girerken Bol soru sorun, Bir soru sorduğunuz zaman, realitenin titreşimsel moleküler olmayan tezahürünü yaratırsınız. Soru, oluşturmak içindir. Her şey için sınırlama değil, olasılıklar yaratır. HATIRLAYIN.

1.Temmuz Saat: 18:49 Ay Jüpiter Trine Açı,

2.Temmuz Saat:00:58 Ay Venüs Sekstil Açı Saat:12:22 Ay Şiron Trine Açı,

3.Temmuz Saat:07:42 Ay Merkür Sekstil Açı,

Asla pes etme, asla vazgeçme, asla bırakma

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara