Uncategorized28 MART – 3 NİSAN DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Mart 28, 2022by admin0

Haftaya Merkür’ün Koç Burcuna geçişi ile başladık iletişim dilimizin farkında olalım,

28 Mart Saat:16:47 Venüs Ay Kavuşumu, hislerin ötesine geçmek adına, meditasyon ve dua ile kendinizi destekleyin. Bugün Venüs Saturn ile de kavuşum yaptığı için, kendimizi değersiz hissedebilir. İlişkilerde duygularımız çelişkili olabilir. Var olan ilişkimizi bitirme kararı alabiliriz. Healy sahipleri koruma programı ile kendini destekleyebilir.

30 Mart Saat:20:24 Ay Jüpiter Kavuşumu, Etrafınızda kadın figürü olanlar yardım edin, komşularınıza süt ve sütlü tatlı ikram edebilirsiniz. ”Ben değerliyim, Hayatı kolaylıkla ve neşeyle yaşarım. Bir şeyleri tamamlama gücüne sahibim,

31 Mart Saat:00:54 Ay Neptün Kavuşum, ‘Ayın gezegensel etkisi altında, bu yaşamımdaki olmam gereken kişi olarak, potansiyelimin üzerine çıkmaya niyet ediyorum. Rüyalarınız farkında olun.

1 Nisan Saat:09:24 Koç Burcunda Yeni Ay Gerçekleşiyor, uzun zamandır üzerimizde bulunan negatif enerjilerden sıyrılıp yeni başlangıçlara adım atmak için güzel bir zaman. ‘Kalbime yakın olanı serbestçe konuşurum’, ‘Kendim için sağlam kalırım ve neyi sevmediğimi söylerim’, Güler Yüzlü ve Rahatım, ‘Kendime, evrene, hayata ve sevgiye inanırım. Açık mavi, turkuaz, beyaz tonlarda giyinmenizi tavsiye ederim

2.Nisan Saat:05:56 Güneş Şiron Kavuşumu,Karmik olarak yaşam amacımızın farkında olduğu bir sabaha uyanıyoruz. Bu saatte uyanık olup, namaz, dua, meditasyon ile geçirebilirsiniz Saat:13:23 Ay Venüs Sekstil, Saat:16:42 Merkür Şiron Kavuşumu.

3 Nisan Ay Boğa Burcuna geçiyor.  Saat:02:10 Güneş Merkür Kavuşum (Merkür Güneşin Kalbinde) Bu saatte sadece olmasını istediğiniz niyetlerinize odaklanın. Kaos ve kargaşa yaratacak konulardan uzak durun.

Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16°16’)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara