Uncategorized3-9 EKİM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ekim 2, 2022by admin0

Ekim ve Kasım Ayı Şifalı günlerle çevrili, uzun süredir almayı istediğiniz eğitim, seans, danışmanlık, katılmak istediğiniz şifa kampı varsa değerlendirin.

3 Ekim Merkür çıkış S inde son gün, bir çoğumuzun normale döneceği haftaya başladık

4 Ekim Saat:02:30 Ay Neptün Sekstil Açı, Rülayarınızın farkında olun, niyetlerinizi yazın yastığınızın altına yerleştirip uyuyun. Saat:03:58 Ay Merkür Trine Açı, Saat:17:48 Ay Jüpiter Sekstil Açı,

5 Ekim Saat:09:30 Ay Güneş Sekstil Açı, Eril dişil dengesi, çakra aktivasyonu için uygundur. Pembe renkler giyinip, üzerinizde pembe strin taşı taşıyabilirsiniz. Saat:13:16 Ay Şiron Sekstil Açı, her türlü dua ve şifa çalışması için uygun.

8 Ekim Saat: 07:39 Ay Neptün Kavuşum, Saat:22:36 Ay Jüpiter Kavuşum, Özellikle Yengeç,Akrep,Balık burçları için çok verimli bir vakit. Niyetlerin daha hızlı aktive olacağını hatırlayalım ve bu saatleri kendimize ayırdığımız özel alanımızda, temiz kalp ve temiz kıyafetlerle niyetimize odaklanalım, içimize dönelim. Eline, biline, diline sahip ol. Ayaklarınızı 20 dakika tuzlu suda bekletebilirsiniz. Çalışma sırasında mum yakabilirsiniz.

9 Ekim Saat:19:30 Ay Şiron Kavuşum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara