Uncategorized30 Ocak – 6 Şubat Dilek ve Dua Vakitleri

Ocak 30, 2022by admin0

Venüs Retrosu bitti ve 5 Şubat Merkür Retrosu’da bitiyor rahatlamalar başlıyor hayatımızda,

31.Ocak Saat:05:25 Ay Merkür Kavuşum Duygu ve Dileklerinizi açık bir şekilde dillendirin, yazarak ritüel yapabilirsiniz

1.Şubat Saat: 03:45 Ay Şiron Sekstil ,Saat:08:45 Ay Güneş Kavuşum KOVA BURCUNDA YENİ AY, bu yeni Ay’da Uranüs zorlu açılar göstermekte, Uranüsün neler yapacağını kestirmek zordur, aniden, bir anda, şok edici etkileri olur. Dünyanın çeşitli yerlerinde doğal afetler olurken, çeşitli yerlerinde, insanlar, sıvı, fatura, gaz gibi konularda bir araya gelerek gösteriler yaratabilir. Lütfen bugün yeni başlangıçlar yapmayalım, 1 gün sonraya bırakalım başlangıçlarımızı. Bireysel olarak kendi haritalarınızda Kova Burcu kaçıncı evinizde? Bu ev konuları ile ilgili beklenmedik konular gündeme gelebilir, sizi zorlayabilir lütfen sakin olun.’Ben ruhsal olarak sürekli gelişiyorum, Ben hoşgörülü ve ılımlıyım’ olumlamalarını tekrar edin gün içerisinde

3.Şubat Saat:02:57 Jüpiter Ay Kavuşumu, iştahımız açık olabilir ve büyük riskler almak isteyebiliriz. Aceleci olmayalım. Saat:09:34 Ay Venüs Sekstil Açı Aşkı ve Sevgiyi moleküllerimizde hissedeceğimiz bir gün. Üzerimizde Pembe kuvars taşıyabiliriz, Ya Vedud esmasını zikredebiliriz.

4.Şubat Saat:02:53 Ay Neptün Kavuşum Mide sorunlarına dikkat edelim, mesajcı rüyalar bizleri beklemekte. Saat:07:55 Ay Merkür Sekstil, iletişim dilimiz normale dönmeye başlıyor.

5.Şubat Saat:11:04 Ay Şiron Kavuşum, medite olun, herkes kendi bildiği şifa tekniklerini uygulayabilir

6.Şubat Saat:01:07 Ay Güneş Sekstil Açı ‘Ben hayatı seviyorum, hayatta beni seviyor’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara