Uncategorized7-13 Haziran Dilek Dua Vakitleri

Haziran 7, 2021by admin0
8.Haziran Saat:07:46 Ay Neptün Sekstil açı Farkındalığınızın yüksek, algınızın açık, rüyalarınızın gerçek olduğu bir gün bu saatte uyanık olarak anın enerjisinden faydalanabilirsiniz.
9.Haziran Saat: 22:55 Ay Şiron Sekstil açı, her türlü şifa çalışmalarınız ve ritüellerinizi uygulamak için özel zaman.
10. Haziran Saat 13:52 İkizler burcunda güneş tutulması, asla değişmem diyen kişiler bile bu tutulma ile değişime teslim olduklarını görebilirler. Kuzey Ay Düğümü İkizler Burcunda ve bu tutulmada İkizler burcunda gerçekleştiği için hepimize ani fırsat kapıları açması muhtemeldir. Ellatrix sabit yıldızı tutulma anında Güneş ve Ay ile kavuşumda bulunuyor. Zorlu yollar sonunda başarı hissi getiren bir yıldız. Bazı kişiler için bir ödül, bazıları için bir son yüzleşme, bitiş , farkındalık olabilir.
Saat: 15:37 Ay Merkür Kavuşumu , Güneş tutulması esnasında Ayında merkür ile kavuşuyor olması, zihninizi karıştırabilir. mümkün olduğunca fazla insanla iletişimden kaçının.
11.Haziran 04:12 Güneş Merkür Kavuşum Yoğun yazma isteği, bol bol yazın niyetlerinizi kaleme alın, uzun zamandır ertelediğiniz konuşma ve toplantılarınızı bugüne ayarlamanız avantajınıza olucaktır. Saat:14:27 Ay Jüpiter Trine Yantralarınızı hazırlamak, tütsülemek, yükleme yapmak için uygun zaman.
12.Haziran 09:59 Ay Venüs Yengeç Burcunda kavuşum, Aşk, sevgi gökyüzünde hakim, feeling parçasını julio iglesias dan dinlemenizi tavsiye ederim. Kalbinizi almaya vermeye açın dengede olun .
13.Haziran. 08:05 Ay Neptün Trine Birlik bilinci içerisinde toplu şifa çalışmaları için uygun zaman dilimi, yantraların hazırlanması için uygun zaman Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara