Dua8-12 Mart Dilek Dua Vakitleri

Mart 8, 2021by admin0
dua2
13.MART TARİHİNDE BALIK YENİ AYI YAŞIYACAĞIMIZ İÇİN BU ETKİNİN 8 MART TARİHİNDE BAŞLAYIP 18 MART TARİHİNE KADAR DEVAM EDECEĞİNİN BİLİNCİNDE OLALIM LÜTFEN
8.Mart. Saat: 01:44 Ay Venüs ile – Saat: 10:23’de Güneş’ile – Saat:17:33’de Neptün ile Sekstil Açı Yapmakta İlişkilerimizde iyileşme, şifalanma zamanı, duygularımızı güzelce ifade edebileceğimiz bir gün. Dişil ve Eril Enerjilerde denge ve uyum hakim bundan fayda sağlamak isteyenler Ya Vedud Esmasını gün içinde zikretmenizde fayda var.
10.Mart Saat:00:23 – 19:21- 20:31 -Aşk, sevgi, duyguların ifadesi, ilişkide güzel vakit geçirme
Saat: 23:12 Güneş Neptün Kavuşumu, Uzun zamandır başarmak istediğiniz işleriniz için adım atabilirsiniz. Bu geceyi, bol dua, meditasyon, mantra, aile dizimi, nefes, seçtiğiniz bir teknikle şifayı hızlandırmayı seçebilirsiniz. Niyet yada olumlama defterinize gelecek planlarınızı yazabilirsiniz. Doğa canlıları beslemeyi hatırlayalım
12.Mart Saat:15:30 Havada Aşk kokusu var, sadece izin verin.
Saat:17:37 Jüpiter Merkür Kavuşumu
Bu transit sırasında her türden iletişim tercih edilir. Zihinsel olarak uyanıksınız ve hızlı düşünme ve iyi kararlar alma yeteneğine sahipsiniz. Bu nedenle bu geçiş, açıkça öğrenmeyi, yazmayı veya öğretmeyi içeren herhangi bir projeyi eğitimi, sunumu destekler. Anlaşma ve sözleşme imzalamak için uygun bir gün.
13.Mart Saat: 00:44 Dengede olun ve Şükrünüzü arttırın.
Saat: 08:23 Gün boyu evren mesajları ile sizi destekleyecek, gelecek kararları almak, gelecek hakkında olumlu duygular barındırmak, sizin için geleceğe bir kapı açmak olarak değerlendirilebilinir.
14.Mart Saat:01:45 – Saat: 17:26 Farkında olun, gerçeklerin açığa çıkması için niyet edin, süslü sözlere kanmadan, gerçek enerjisiyle yolunuza devam edin. Yeni başlayacağınız projeler ve imzalar için Yeni Aydan 1 Gün sonrayı seçmenizi her zaman tavsiye ederim.
Aşk Olun Aşkla Kalın
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)
Not: Yeni Ay Özel İlişki Seminerine katılmak isteyenler Mesajla Ulaşabilir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara