Uncategorized8-14 AĞUSTOS DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ağustos 7, 2022by admin0

8. Ağustos Saat: 23:00 Güneş Şiron Trine Açı, bugün Baba ve Ata çalışmaları için çok uygun. Healy sahipleri Deep Cyle programını çalıştırabilirler. 8.8 Aslan kapısı, Numorolojide oldukça güçlü bir zamandır. 8 Aynı zamanda sonsuzluğu temsil eder, sonsuz varlık frekansından, sonsuz bilinç ile, sonsuz bir yolculuktur. Enerjimizi şarj etmek için güzel bir gündür. Aynı zamanda niyet ve dilek defteri bugün oluşturabilir ve aklınıza geldikçe 1 yıl boyunca düzenli sayfalarını niyetlerinizle doldurabilirsiniz. Arındırılmış bir organit üzerinizde tüm gün taşıyabilirsiniz.

9.Ağustos Saat: 10:50 Ay Merkür Trine Açı, duygularınızı dürüstçe ifade edebileceğiniz bir gün, bu gece göreceğiniz rüyaları bir yere not alın, ileride size destek olacaktır.

10.Ağustos Saat:13:44 Ay Neptün Sekstil Açı,

11.Ağustos Saat:11:08 Ay Jüpiter Sekstil Açı, Saat:23:32 Ay Şiron Sekstil Açı, ve bugün Venüs Aslan Burcuna geçiş yapıyor. Sanat, yaratıcılık, ilişkiler alanında yükseliş gözlemleyebiliriz. Herkes sevdiği tarafından alşkışlanmak isteyebilir.5 Eylül tarihine kadar, üzerinizde altın taşımanızı tavsiye ederim. Zaten sürekli altın taşırım diyenlerdenseniz, beyaz safir, pırlanta, pembe kuvarts taşınıda ilave edin lütfen. Bayramda tatil yapamayanlar için tatil gündemde değerlendirin.

12.Ağustos Saat: 04:35 Kova Burcunun 9 derecesinde DOLUNAY MEYDANA GELİYOR. Kova teknolojiyi anlattığı için Ülke genelinde, bilgisayar sistemleri, bankacılık sistemleri gündeme gelebilir. Kişisel olarak aynı masada oturup, arkamızdan iş çeviren insanlar hakkında duyumlar alabiliriz. Yıllar önce yok yere bize kızan ve hayatımızdan çıkan insanlar, af dilemek yada yüzleşmek için tekrar karşımıza çıkabilir. Kova Dolunayının bizlere hediyesi nedir diye sorarak yolumuza devam edelim.

14.Ağustos Saat: 14:57 Ay Neptün Kavuşum. Birlik ve beraberlik için kollektife katkı olacak desteklerde bulunabilirsiniz (doğadaki çöpleri temizlemek, sokak canlılarını beslemek vs), duru görü ve sezgilerinizin açık olacağı zamanlar, sarkaç yada niyet kartları ile öngörülerde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara