Access Face Lift

https://meldaozates.com/wp-content/uploads/2021/03/facelift.png
ACCESS FACE LIFT
Access Face Lift®
Facelift® ile mimiklerinizi dondurmadan, iğneler yada çeşitli kimyasallar,vs kullanmadan veya vücudunuza başka bir travma yaratmadan, kolaylıkla ve eğlenerek daha GENÇ ve GÜZEL hissetmek ve görünmek ister misiniz?

Ellerle enerjetik olarak uygulanan Facelift muhteşem çalışıyor.

Facelift® yapmaya başladığımdan beri çevremde ki bir çok kişi yıllar geçtikçe gençleştiğimi, yüzümde değişik bir ışıltı ve parlaklık olduğunu, cildimin porselen gibi olduğunu ve ne kullandığımı, bunun sırrını soruyorlar. Sırrım bu, Access facelift Bu sınıfa katılarak siz de bu muhteşem tekniği öğrenecek ve hem kendinize hem de başkalarına uygulayabileceksiniz. Hatta seçerseniz güzellik merkezlerinde, vs Kozmik Botoks uygulayıcısı olarak çalışabilir ve para kazanabilirsiniz.

Access ConsciousnessEnerjetik Yüz Germe™ diğer alternatiflerden farklı olarak, siz ve bedeniniz üzerinde daha nazik, daha özenli ve daha kolaydır. Bundan daha iyisi nasıl olur? Bu sınıfta, bütün bedeninizi sıkılaştırmak (germek) ve gençleştirmek için, yumuşak, rahatlatıcı, yatıştırıcı dokunuşlar vasıtasıyla, yüzünüzün ve boynunuzun üzerinde bakım uygulayarak, enerjileri nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz.

173 Ülkede Geçerli Sertifikaya Sahip Olacağınız Bir sınıf
15 yaşa kadar tüm çocuklar ebeveynleri ile birlikte ücretsiz katılabilirler. 16-17 Yaş %50 indirimli ücret öder

Bilgi Almak İstiyorum >>>

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara