Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ACCESS THE BARS SERTİFİKALI EĞİTİM BALIKESİR

Haziran 11, 2023 @ 10:00 am - 5:00 pm

💫Access The Bars; tüm dünyada çok yaygın olan Access consciousness (Bilince erişim) öğretisinin içeriğinde bulunan mucizevi seminerlerden biridir.

💫Access The Bars kelime anlamları olarak ‘barlara erişim’ demektir. Hepimizin kafasında 32 tane bar yani istasyon var. Bu barlarda tüm zaman, alan, boyut, realitelerden gelen ve tüm hayatımızı yöneten kalıplar, inançlar, koşullamalar depolanmıştır. Ve bunlar gereksizdir.

💫Access The Bars kafanızdaki eski düşünce kalıplarını temizleyen ve serbest bırakan ve başınızda yer alan 32 noktaya hafifçe dokunularak yapılan nazik ve şaşırtıcı biçimde etkin bir uygulamadır.

💫Access The Bars bir anlamda resetleme ve değişim dönüşüm programıdır.

💫Bir günlük Access The Bars uluslararası uygulayıcılık seminerinde hem kendinize hem başkalarına Access The Bars uygulamayı kolaylıkla öğrenirsiniz. İçinde dört tane seans vardır. Bu seanslarla inanılmaz rahatlar ve tüy gibi hafiflersiniz. 32 bar noktalarının yerlerini ve bu noktaları çalıştırmayı ayrıntılı bir şekilde öğrenirsiniz. İçeriklerimizle ilgili kitapçık, şemalar, görseller size ve 173 Ülkede geçerli olan sertifika sizkere takdim edilir.
💫Ve siz şimdi bu gönderiyi okuyorsanız bu değişime hazırsınız
❗️Kayıt için DM den yada Görseldeki Numaradan bana ulaşın
#access #accessbars #accessthebars #sertifika #eğitim

Detaylar

Tarih:
Haziran 11, 2023
Saat:
10:00 am - 5:00 pm

Mekan

BALIKESİR
Medusa Pilates + Google Haritalar

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara