Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İLİŞKİLERİNİZE YENİ BİR BOYUT 29-30 NİSAN

Nisan 29, 2023 @ 8:00 am - Nisan 30, 2023 @ 5:00 pm

Duygusal anlamda bir ilişki içerisinde olan çiftlerin, ilişkilerinin daha sağlıklı bir hale getirebilmek, hiç ilişkisi olmayan bireyinde, sağlıklı bir ilişkiye adım atabilmesi için, bakış açıları ve blokajlarını çözümlemek için oluşturduğumuz 2 Günlük kampımızda neler mi var?

29. Nisan Saat:09.00 Ayvalık’tan Gemiyle  Midilli’ye hareket. Osmanlı çarşısını,  Metropol Kilisesi, Yeni Cami ve Türk hamamı ziyaretlerimiz sırasında çalışmalarımıza başlıyacağız. Tamamen koruyucu ve verici, uysal bir anne tarafından çılgınca sevilen çocuk egosunun tatminini partnerinden beklemektedir. Burada erken çocukluk deneyimlerinin büyük rolü vardır.Olgun aşk hiçbir şey vermeden, hiçbir şey yapmaya ihtiyaç duymadan almak, her şeyi hak etmek demek değildir. Tüm bakış açılarımızdan arınacağız. Akşam Yunan Tavernasında kendimizi onurlandıracağımız bir yemek programına davetliyiz. Ardından Otelimizde konaklama

30.Nisan Sabah kahvaltıdan sonrası  Mandamados’a varış. Köyde sadece Ortodoks âlemi için değil, tüm inananlar için mucizeler yaratmış çok özel bir yer olan Başmelek Taksiarhis Manastırı ve Kilisesini ziyaret… Dua, dilek ve adaklarımızı sunarak ve daha iyi yarınlar dileyerek çalışmamızı yapacağız. Ardından,  Agiasos dağ köyüne hareket ,Meryem Ana Kilisesi’ni ziyaret. Bir kilisenin etrafına kurulmuş bir köy olarak Agiasos, Yunanistan’da olduğu kadar Dünyada da inanç turizminin en önemli örneklerinden biri… Ortodoks âlemi için çok büyük önemi olan ve ayrıca 15 Ağustos Meryem Ana Bayramı’nda iki kez ziyaret edenin hacı kabul edildiği bu kilisenin atmosferi sizleri nefessiz bırakacak. Ayrıca müzede ve kilisede “adaklar” ‘yeminler’ ‘ahtlar’ üzerine özel çalışmalar yapacağız. Aynı gün akşam 18:00’de Midilliden Ayvalığa gemiyle dönüş.

Organizasyona dahil hizmetler

Yapılacak Tüm Çalışmalar

Gidiş Dönüş Gemi Bileti

1 Gece konaklama ve kahvaltı

1 Gece Tavernada içecek hariç yemek

Ekstralar

Ayvalığa Ulaşım, öğlen yemekleri ve çarşı alışverişleriniz

Vizesi olmayan kişiler ve detaylı bilgi isteyenler bize ulaşın

M.Melda Özateş 05416199350

Detaylar

Başlangıç:
Nisan 29, 2023 @ 8:00 am
Bitiş:
Nisan 30, 2023 @ 5:00 pm

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara