Uncategorized11-17 EKİM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ekim 11, 2021by admin0

13.Ekim Saat:08:15 Ay Neptün Sekstil Açı, algılarınız çok açık, kendinizi rüya halinde hissedebilirsiniz, niyetinize güvenin, kalbinizden geçenlerin farkında olun.

14.Ekim Saat:07:08 Ay Venüs Sekstil Açı, ,İlahi Aşka ulaşmak için dua edin, hoşgörülü olun Saat:17:57 Ay Şiron Sekstil açı, kadınlara yardım edin, Anne figürü taşıyan kadın atalarınızı ziyaret edin yada telefonla arayın.

15.Ekim Saat:01:47 Ay Merkür Trine Açı aldığınız kararlarda net olun, algınız açık niyetlerinizin farkında olun. Saat:08:02 Ay Güneş Trine Açı, eril-dişil dengelenme için uygun zaman. Hare Krishna Mantrası dinleyebilirsiniz. Healy sahipleri, Bioenerjetik Uyum sekmesinden Hormon ve Böbrek programlarını çalıştırabilir. Saat:15:06 Ay Jüpiter Kavuşum Kova Burcunda Kendinizi duygusal olarak rahat ve güvende hissedeceksiniz. Girişimlerinizde yeni fırsatlara açık, şanslı ve pozitif adımlar atabilirsiniz. Spirütel alanlarda çalışma yapmak için çok uygun. bugün diğer günlerden daha fazla hak-hukuk, eşitlik konularına dikkat edin. Saat:16:24 Güneş Jüpiter Trine Açı Ahlaki değerlerinizi gözden geçirin. ”Bilerek yada bilmeyerek, özgür iradem dışında kişilerin kul hakkına girdiysem af diliyorum, bilerek ve bilmeyerek benim kul hakkıma girenlere hakkımı helal ediyorum” diyerek kendiniz için farkındalık yaratabilirsiniz.

17.Ekim Saat:03:16 Venüs Şiron Trine Açı, Tüm yeryüzüne armağan edilmiş Ganesha Mantrayı dilediğiniz kadar dinleyin yada söyleyin, Healy sahipleri kalp çakra ve bach çiçekleri çalışması yapabilirler. ”Kalbimi sevgiye açıyorum” 21 kere tekrar edebilirsiniz. Saat:20:16 Ay Neptün Kavuşum Açısı, algılarınız oldukça açık, kararlarınızda net olun. Hayal gücünüz oldukça güçlüdür. Her türlü meditasyon için uygundur.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara