Uncategorized18-24 KASIM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ekim 17, 2021by admin0

18 Ekim günü  Merkür ve  Jüpiter retrodan çıkıyor ve normal seyrine başlıyor. İletişim, eğitim, haberleşme, seyahat gibi alanlarda rahatlama yaşıyacağız.

19.Ekim Saat: 08:12’de Ay Şiron kavuşumu, kendi anneliğimiz ve anne figürü olan herkes ile şifalanmak için uygun bir zaman, ihtiyaç sahibi kadınlara yardımda bulunabiliriz. Saat:09:20 Ay Venüs Trine Açı, duygularımızı rahatlıkla ifade edebileceğimiz bir gün, aşkı hayatımıza çekmek için özel ritüellerde bulunabiliriz. Yeni ilişkilere başlamak için uygundur. ‘Kendimi koşulsuz seviyorum ve başkalarını da koşulsuz sevmeye kendimi açıyorum’ olumlamasını gün içerisinde tekrar edebilirsiniz.

20.Ekim Saat: 07:57 Ay Jüpiter Trine Açı Güne olumlu bakış açıları ile başlayın, kendinize ait güveniniz tam olsun, dualarınıza yaşadığınız toprakları eklemeyi unutmayın Saat: 17:57′ de Koç Burcunda Dolunay Meydana geliyor, Koç Burcunun Yöneticisi Mars olduğunu hatırlarsak, sizlere merkezinizde kalmayı, ikinci kişilerle kavga etmemeyi tavsiye ederim. Dünya genelinde, kavgalar ve yangınlarda artış olabilir, evlerinizde elektronik aletlerinizi kullanırken biraz daha farkındalıklı olun. Dolunay için olumlamalar: Hayatımı kendi ellerime alarak sorumluluğumla ilerliyorum. Duygularımı net bir şekilde algılıyor ve kararlarımı özgür bir şekilde verebiliyorum. Hayatımı güven dolu şekilde yaşıyorum. Gün içerisinde her olumlamayı 21 kere tekrar edebilirsiniz. Dolunay zamanı sol cebinize bir ametis taşı koyun yada sol bileğinize takın ve  yeni yıla girene kadar bu taş orda kalsın.

21.Ekim Saat: 03:16 Merkür Venüs Sekstil Açı , Pembe kunzit taşının üzerine 3 damla vanilya yağı damlatın, ya vedud-ya cami  esmasını içinizden geldiği kadar tekrar edin.

22.Ekim Saat: 16:39 Ay Neptün Sekstil Açı sezgilerinize güvenin , üzerinizde sermeslik hallerii mevcut olabilir. Healy sahipleri gezegenlerden koruma programı ile destek alabilirler.

24.Ekim Saat: 07:20 Ay Kiron Sekstil Açı Saat:07:50 Ay Merkür Trine Bu saatlerde uyanık olalım ve hepiniz inancınıza göre ibadetlerinizi yerine getirebilirsiniz.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara