Uncategorized11.Mayıs.2021 Boğa Yeni Ayı

Mayıs 8, 2021by admin0
11.Mayıs.2021 Saat:21:58 de 21° 17′ de Yeni Ay Gerçekleşiyor. Yeni ay Zodyakta 5. evde ve Yükselen Yay konumunda ve 26 Mayıs tarihinde Yay Burcunda Ay Tutulması olucak, bu iki tutulma sonrası yer hareketleri gözlemlenebilir.
Boğa Burcu’nun yöneti gezegeni Venüs olduğundan dolayı, bu yeni ayda para, arsa, arazi, ev, tapu konuları alımı gündeme gelicek genel olarak diyebiliriz. Her yeni ay’da olduğu gibi, bu yeni ay’da hepimiz yeni başlangıçlar yapmayı hedefleyeceğiz. Bu yeniliklerin en başında, duygu, düşünce, bakış açılarının olumlu yönde şifalanmasına niyet ediyorum. Yükselen Burcunuza göre sizleri neler bekliyor çok kısada yazayım…
Yükselen Koç: Gelir akışında hareketlenme, ani beklenmedik para yada maaş zammı, ticaretle uğraşanlar için kazançlarında artış
Yükselen Boğa: Hem fiziksel bedeninizde hem ruhsal bedeninizde değişimi seçerek, sizin bile inanamayacağınız ölçüde yeniliklere adım atıyorsunuz. Oturan boğalar, şimdi seçim yapmak ve harekete geçmek zamanı.
Yükselen İkizler: İçe dönme zamanı, uzun zamandır sizi esir eden duygu düşünce ve bilinç altı kayıtları dönüştürmek için, özel çalışmalar yapabilir yada destek alabilirsiniz.
Yükselen Yengeç: Alacaklı olduğunuz paralar geliyor, miras ve kredi konuları gündemde, hakkınızda dedikoduların çoğalacağı bir dönem.
Yükselen Aslan: Kariyer evinizde gelişmeler yaşayacaksınız, terfiler, ödüller, yeni iş fırsatları, uzun zamandır beklediğiniz kariyer şimdi sizinle.
Yükselen Başak: Sosyal medya, reklam konularınız önceliğiniz olucak, bir kitap yada eser yazmaya başlamak için uygun zaman özellikle yarım kalan bitmemiş işlerinizi bitirme adımını 30 mayıs tarihinden itibaren atabilirsiniz.
Yükselen Terazi: Yeni bir ortaklık teklifi alıp, işinizi büyütmek adına kredi çekme girişiminde bulunabilirsiniz. Hem sizin hem partnerinizin işlerinde büyüme ve gelişme bekleyin.
Yükselen Akrep: Aşık oluyorum eyvah yerimde duramıyorum. Şimdi değilse ne zaman. Aşk zirvede, hali hazırda süren ilişki varsa evlenme kararı alıyorsunuz. Bu Aşk yaz aşkı olmanın ötesinde olacak.
Yükselen Yay: Kendi sağlık sorunlarınız ve varsa evcil hayvanlarınızın sağlık sorunları gündeme gelicek. Diyete başlamak isteyen Yükselen yaylar 30 Mayıs Merkür Retrosunu hedef alabilir. Normal şartlardan daha hızlı ve fazla kilo vermeniz mümkün olucaktır.
Yükselen Oğlak: Sizde biraz işe güce ara verip hayalinizdeki aşkın tadını çıkarmaya niyet edin. Bu aşk iş yerinizden biri yada iş yerinizden bir arkadaşınızın tanıştıracağı biri olma olasılığı yüksek
Yükselen Kova: Evinizde vakit geçirirken, ufak tefek eşya değişikliği dekarasyon, yenilikler yapacağınız bir dönem,
Yükselen Balık: Gündeminiz komşular, kardeşler, kuzenle, onların hayatında olan önemli güzel gelişmelerle katkı olmak ve neşeli vakitler geçirmeniz olasıdır.
26.Mayısda Ay Tutulması ve 30 Mayısda Merkür Retro var…
Bu zamana kadar önünüze çıkan yeni fırsatları lütfen değerlendirin ötelemeyin. Aşk Olun Aşkla kalın Sizi Seviyorum
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus16° 16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara