Uncategorized3-9 Mayıs Dilek ve Dua Vakitleri

Mayıs 2, 2021by admin0
3.Mayıs Haftasına Saat:01:28’de Venüs Neptün sektil açısı ile başlıyoruz. Sevgi ve Sanatla ilgili olacağımız bir gün, sevgiliniz ile birlikte uzak yolculuklara çıkmayı hayal edebilirsiniz. Saat:17:45’de Ay Şiron Sekstil Açı, kadınlar için toplu şifa çalışmaları uygun, su kenarlarında dolaşmak, duygularımızı akıtmak, aile büyüklerini arayıp dualarını almak uygundur.
5.Mayıs Bugün Hızır ve İlyas Peygamberlerin buluşma günü olarak kutlanır. Saat:02:28 Ay Jüpiter kavuşumu var gökyüzünde benim size tavsiyem bu saatlerde uyanık olmanız ve gökyüzünü gözlemlemeniz, tüm dua ve niyetlerinizi göklere yada sulara yüksek sesle dillendirmeniz. , (”Ego Sum Eritis Sicut Dii Ono Maksun Orsoryum” Latin kökenli bir karma kelimedir. bunun çok ilginç bir özelliği var. Keltler’deki kullanımı şu şekilde yapılmış: Keltler tamamen Ay Tanrıçası ile alakalı oldukları için Ay ile Jüpiter’in, Ay ile Venüs’ün gökyüzünde kavuştuğu anı genel bereketi artırmak için kullanmışlar, Bu Keltik mantralarda, değişik sayı adetleri var.
Mesela; göksel olarak Ay ile Venüs kavuşumunun başladığı gün direkt bu kelimeyi 635 kere söyleyerek aurana yüklüyorsun. 12 orb öncesi başlayabilirsiniz ve sonrasında 21 gün tekrar edebilirsiniz. Kendimizi güvende hisseteceğimiz zamanlar, Olumlu düşünme. Yüksek özgüven. Cömert ve başarılı bir gün, iştahlarımızda artış olabilir yediklerimize dikkat edelim.
6.Mayıs Saat: 04:42 Ay Güneş Sekstil Açı, Benliğimizdeki eril-dişil enerjinin dengelenmesi için niyetlerde bulunun, nefes egzersizleri ile destekleyin Saat:23:18 Ay Venüs Sekstil açısı, Bolluk ve bereket dileyin, buğday ritüeli için uygun zaman. Dualar, klavetler, yada mantralarla birlikte subliminal bilincinize altta bir sembol aktarmak zorundasınız. Tüm Şamanik çalışmalarda ve tüm vibrasyon çalışmalarında bir numaralı vibrasyonel etki; buğday’dır. Çalışma bittikten sonra Su içmekte rahmet ve bereketi simgeler. Su çalışma yaparken önünde olacak ama dikkat etmelisin. Suya okumalısın su elinde veya önünde olacak.
Buğday olsun elinizde, ekmek kırıntısı olsun. Veya Al 997 tane buğdayı eline tek tek say. Bereket Sembolü! Veya bir parça ekmek olsun. Buğday kesen olsun, tek tek onları say. Çünkü unutma alt bilinç subliminal sembollerle çalışır.
Buğday; senin 1 numaralı bereket sembolündür.
Saat:23:18 Venüs Merkür kavuşumda, tüm ikna edici konuşmalar, yazılar, sözlü aktarımlar için uygundur.
7.Mayıs Saat: 00:03 Ay Neptün kavuşum Bu gece yatmadan niyetlerinizi dualarınızı yazıp baş ucunuza koyun, gördüğünüz rüyaları not alın sonrasında takip edin. Saat 09:28 Ay Merkür Sekstil açı, Size ait olmayan duygu ve düşünceleri kendinizin gibi algılama olasılığın çok fazla 20-30 Kere Bu Kime Ait? Aracını kullanarak enerjiyi dönüştürebilirsiniz.
8.Mayıs Saat:12:13 Aş Şiron Kavuşumda, doğduğunuz günden bugüne kadar hangi konularda yaralandınız, yada doğum anında yaralı geldiniz. Bunların listesini çıkarın ve şifalanmaya niyet edin. Ben Kilidim-Ben Anahtarım 20-30 kere tekrar edin.
9.Mayıs Ay Jüpiter Sekstil Açı, öz güveniniz oldukça yüksek olacağı bir gün, güzel işler ortaya koymak için niyetinizi yapın
Bütünün hayrına olsun, dualarınıza dostlarınızı eklemeyi hatırlayın
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara