Uncategorized13-19 Eylül Dilek ve Dua Vakitleri

Eylül 11, 2021by admin0

13.Eylül Saat:07:15’de Haftaya Ay-Kiron Trine Açısı ile başlıyoruz. Suya frekans ve dua yüklemesi yaparak tüm gün o suyu içebilirsiniz. Dişil enerji aktivasyon çalışmaları için uygun zaman dilimi. Kadın atalarımızı onurlandırmak ve onların ruhlarına dua göndermek uygundur. Saat:13:26’da Ay-Merkür Sekstil Açı Duygularınızı dürüst şekilde ifade edin, niyetlerinizi beyaz bir kağıda kurşun kalemle yazıp, kütüphanenizdek her hangi bir kitabın 72. Sayfasının içine koyabilirsiniz.

14.Eylül Saat:05:07 Ay-Jüpiter Trine Açısı Bu saatte uyanık olup, niyetlerinizi, dualarınızı, olumlamalarınızı gökyüzüne doğru dile getirin, fikir ve projelerinizi dile getirin. Gün içerisinde hafif beslenmeye önem gösterin.                                                                                                 Saat: 15:25 Ay-Venüs Trine Açı, Duygularımızı rahatça ifade edebileceğimiz, aşkı ve sevgiyi hissedebileceğimiz bir gün. Eğer Evlenmek, yuva kurmak üzere veya var olan bir ilişkinin şifalanması adına  bir çalışma yapacaksanız Üzerinizde pembe kuvars bulundurun.

15.Eylül  Saat:22:52  Ay-Güneş Trine Dengeye gelmesini istediğiniz her konu ve alanda çalışma yapabilirsiniz. ‘Duygu ve gereksimlerime karşı yargılamadan özen göstererek, ışığımın ve güneşimin saf gücüyle parlamasına izin veriyorum’ olumlamasını istediğiniz kadar tekrar edin.

16.Eylül Saat:04:14 Ay-Neptün Sekstil Açı Bu saatte uyanmanızı dilek ve dualarınızı dillendirmenizi ve ardından tekrar yatıp uyandığınızda rüyanızı yazmanızı tavsiye ederim. Haberci rüyalar sorularınıza cevap olacaktır. Rabbimin izni ile

17.Eylül Saat:14:45 Ay-Şiron Sekstil Açı Kendi kalp sesinize uygun her türlü dilek ve dua için uygundur. Mine çiçeği, limon otu, sedir gibi şifalı bitkilerin çayını içebilirsiniz.                                                                                                                                                                    Saat:21:30 Ay-Merkür Trine Açı Duygularınızı açık bir dille ifade edin, yazarak, sembol kullanarak ritüeller yapabilirsiniz.

18.Eylül Saat:13:30 Ay-Jüpiter Kavuşum, etik ve ahlaki davranmaya çok önem gösterin, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunun, size bugün sunulan fırsatların farkında olun. ‘Hayatım hakkında net bir vizyonum var. Bu vizyonu kullanmak ve kullanmamak arasındaki farkı ayırt edebiliyorum. Düzenli ve çalışkanım. Hakkım olanı almaya izin veriyorum’ bu olumlamayı dilediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. Safir bir taş bulundurmak, indigo mavisi giyinmek bugün için size iyi gelecektir. Bugün gökyüzünde piramit şeklinde ışık görmeniz olasıdır.

19.Eylül Saat:00:16 Ay-Venüs Trine Aşk ve Duyguların ön plana çıktığı bir zaman dilimi, Ya Vedud zikrini çekebilir yada  Hare Krishna Mantrasını dinlerken yüksek sesle tekrar edebilirsiniz ( Mantra,Klavet,Esma lütfen aynı anda hepsini kullanmayın sadece birini seçin)

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16°16′)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara