Uncategorized28 Eylül – 20 Ekim 2021 Merkür Terazi Burcunda Retro

Eylül 16, 2021by admin0

26. Eylül Merkür S yani Durağın pozisyonuna geçiyor ki bu durum retrodan daha etkilidir. 28.Eylül Retro Pozisyonunda olan Merkür 18-19 Ekim tarihlerinde çıkış S i pozisyonuna geçip 20 Ekim tarihinde normale dönüyor. Merkür’ün Terazi burcundaki retrosu bizleri nasıl etkileyecek?

Merkür Retrosunun hep olumsuzlukları konuşulur oysaki, eksiler olduğu kadar, artılarıda vardır bu retro dönemin.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli şey, nişan, nikah, düğün yapmayın. Retro’da yapılan evlilikler malesef boşanmalarla sonuçlanır.

Dönen Eski sevgilinize kanmayın, retro ile gelen retro ile gider. Bu dönüş gerçek değil gezegenlerin etkisindendir.

Hepiniz bireysel haritalarınızda Terazi burcunun geldiği eve bakın çünkü bu retro o evin konuları ile direk olarak alakalı olacaktır.                    Bu retro herkesi mi olumsuz etkileyecek? Hayır doğum haritasında Merkür S ve Retro Olanlar bu dönemi kolaylıkla atlatır ve her zaman haritadan çıkış noktası vardır. Tüm olumsuzlukları olumluya çevirmek için fırsat yaratmak sizlerin elinizde.

Ve merkür zamanlarında yeni olan şeyleri yapmamaya özen göstermeli, geçmişle alakalı başlamış olan her türlü şeyi harekete geçirmek için merkür retrosu en doğru zamandır, (tatile çıkmak, yarım kalmış kitabı tamamlamak, yarım kalan tüm işler )  Retrodan önce planlanmış şeyler retro esnasında rahatlıkla gerçekleştirilebilir ancak hiçbir plan yokken, durup dururken merkür retro sunda ev almaya niyetlenirsen 3 TL’lik evi 8 TL’ye alırsın. (önceden ev arıyordun ve retroda karşına çıktı bu ev alabilirsin )  Merkür retro sunda bozulan şeyleri asla çöpe atmayın. Birkaç retro sonra çalıştığını görürsünüz. Tadilat ve taşınma için en güzel zamanlardır merkür retroları, en güzel diş tedavileri merkür retrosunda yapılır. Doğum için de  merkür retrosu iyi zamanlardır ancak gecikmeler olabilir(doktor doğuma geç gelebilir vb.)

Merkür retrosunun geldiğini en güzel şöyle anlarız; kekemelik başlar, dil dolanır, sonra yüzün sağ ya da sol tarafının uyuştuğunu hissederiz(Merkür’ü çok kuvvetli çalışanlarda daha kıs  görülür)

Merkür retro sunda çok dikkatli olunursa 16 kg’a kadar kilo verilebilir, en güzel diyet zamanlarıdır. Özellikle Merkür Terazi ve Boğa Retrolarını değerlendirin derim.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara