Uncategorized14.OCAK – 3 ŞUBAT MERKÜR RETRO

Ocak 8, 2022by admin0

2022 Yılının İlk Merkür Retrosu geliyor. Günlük ortalama hareket, 0 derece 59 dakika, sene de yaklaşık üç defa ve
her birinde yaklaşık 3 hafta geri harekettedir. Bu yıl toplamda 4 Merkür Retrosu yaşanacak. İletişim, seyahat, teknolojide aksaklıklar olabilir. Bu yılın Retro Tarihleri aşağıdadır.

14.Ocak- 3-Şubat

10.Mayıs-3.Haziran

9.Eylül-2.Ekim

29.Aralık-18.Ocak

MERKÜR KOVA’DA: Rasyonel, objektif, yenilikçi ve orijinal bir düşünce tarzına kavuşturur bizi .Bu süreçte daha özgür bir hayat isteriz, sezgilerimiz güçlenir, duygulardan değil akıldan işlemeyi seçeriz.  Peki söylendiği gibi çok mu zor bu süreç, hayır arkadaşlar. Felaket senaryolarına kapılmayın, her zaman her olayın hediyesini sorun lütfen. Gökyüzünün tüm pozisyonlarının bizlere hediyesi vardır çünkü.  Farkında olduğunuz zaman gerçekten her şey kolay, eğer gezegenlerin sizi yönetmesi yerine, onların etkilerini avantajınıza çevirmeyi başarırsanız, ödüllerini de alırsınız.  Retro’ya Giriş Anı Zodyakda 2 evde, cebinizdeki parada düşüş, paranızın değer kaybetmesi, kendi öz kazancınızda eksilmeler söz konusu il başlangıç yapabilir. 26 Ocak tarihinde Oğlak burcuna geçerek Retro konumuna devam edecek. Venüs’de retro olan oğlak ile buluşuyor olucak. Eski eşiniz, sevgiliniz, partneriniz sizinle iletişime geçmek ve tekrar denemek isteyebileceğini duyurabilir. Şunu bilmenizde fayda var Retroda gelen Retroda gider. Tavsiyem Eskiye rağbet olsa, bit pazarına Nur yağardı geri dönmeyin. Retroda bozulan elektronik eşyalarınızı lütfen çöpe atmayın. Bir sonraki Retroda kendilğinden çalışacaklardır. Mecbur değilseniz. Bilgisayar ve telefon satın almayın, önemli belgelerinizi yedekleyin.  Hep ötelediğiniz işler için işte fırsat, yarım bıraktığınız okuyamadığınız kitapları okumaya başlayın. Yarım bıraktığınız projelerinizi hayata geçirin. Hep sonra yaparım diye ötelediğiniz her şeye başlayabilirsiniz korkmayın, daha hızlı işleyecektir. Hatta bırakmak istediğiniz kilolar, sigara vs işte şimdi zamanı.  İletişime dikkat edin, konuştuklarınızı karşı taraf yanlış anlayabilir, ağzınızdan çıkmadan kelimeler tartın biçin ve start verin.

Sarı ve Açık yeşil renkler giymek, merkür retrosunun zararlı etkilerinden sizi korurken. Üzerinizde zümrüt ve yeşim taşı taşıyabilirsiniz.

Gökyüzünü Avantajıma nasıl çevirebilirim?
Merkür Retrosunun Bana hediyeleri nelerdir?
Geçmişten alacaklı olduğum hangi ödemelerim bu Retroda banka hesabıma geçer?
Henüz bilmediğim hangi olasılıkların kapıları bu Retroda açılacak?

Güzel düşünelim güzel olsun, Aşk ile kalın
Müşerref Melda Özateş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara