Uncategorized3-9 OCAK DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ocak 3, 2022by admin0

Günaydın hepinize, haftaya şanslı bir gün ile başlıyoruz. Tatil ertesi 3 gün  için şanslı günler bizi bekliyor.

3.Ocak Saat:10:51 Ay Neptün Sekstil Açı, Saat:12:58 Ay Venüs Oğlak burcunda kavuşum, Randevular, görüşmeler, sözleşmeler, yeni başlangıçlar için gökyüzü çok uygun, Oğlak burcunun ilk 10° gezegeni olanlar dünkü yeni ay sonrası, büyük fırsatlar sizleri beklemekte bilginiz olsun. Bu 3 gün yeni bir ilişkiye başlamak içinde uygun, kendinizi şimartın.

4.Ocak Saat:05:34 Merkür Ay Kavuşum, Saat:15:34 Ay Şiron Sekstil Açı, içsel muhasebe yapmak sizin için uygundur. İsteklerinizi yazın, duygularınızı rahatça ifade edin, gençlerle iletişim halinde olup, onların sorunlarına çareler arayabilirsiniz. ‘Kendimi koşulsuz kabuldeyim, iç sezilerime güveniyorum, kendimi özgürce ifade edebiliyorum’ olumlamasını kullanabilirsiniz.

5.Ocak Saat:18:02 Venüs Neptün Sekstil Açı, ‘Psişik algılarımı kabul ediyorum ve bunları hayatıma entegre ediyorum’ Hayatınıza giren insanların, isimleri ve meslekleri konusunda farkında olun. Bu kişilerin mesajları sizin için önemli. Hayallerinize ulaşmak için güzel zaman. Kimi ve neyi neden, hangi ruh hali ve bilinç altı ile seçtiğinizin farkında olun.

6.Ocak Saat:05:56 Ay Jüpiter Kavuşum, Girişimlerinizde yeni fırsatlara açık, şanslı ve pozitif adımlar atabilirsiniz. Sipüritel eğitimler alabilirsiniz, her ne yapıyorsanız etik ollmaya özen gösterin.

7.Ocak Saat:08:40 Ay Güneş Sekstil Açı, Saat:13:40 Ay Venüs Sekstil Açı, Saat:15:39 Ay Neptün Kavuşum Duygularınızı akılcı ve
objektif bir biçimde değerlendirmeniz güç olabilir. Sanatçı yanınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzün zenginleştiği bir dönemdir. Ancak diğer taraftan da fazla hayal kurup, aşırı fantazilere dalmaktan gerçekleri tüm açıklığı ile görmeniz zorlaşabilir. Kurduğunuz ilişkilerde açık ve net bir tutum takınmakta zorlanabilirsiniz.

8.Ocak Saat:22:36 Ay Merkür Sekstil Açı

9.Ocak Saat: 00:30 Ay Şiron kavuşum, bu saatte uyanık olup şifa çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Dualarınızı yaparken Ay Tatavası kullanın. Saat:03:47 Güneş Venüs kavuşum İlişkilerde gerçekten neyi talep ediyoruz, bunun farkında olun. Neyi istemediğinizin değil neyi istediğinize odaklanın. Güzellik ve bakım işlerinizden hızlı sonuç alabilirsiniz.

Tekrar Hepinize MUTLU YILLAR

M.Melda Özateş ( Nur Okayunus 16° 16′)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara