Uncategorized21-27. HAZİRAN DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Haziran 20, 2021by admin0

21.Haziran Saat:16:57 Venüs Neptün Trine Açı, sezgileriniz ön planda olabilir, seviklerinize duygularınızı çok rahat açabilirsiniz, onlarda size olan duygularını açacak cesareti bulabilirler. Evlenme teklifleri mümkündür. Tüm gün dua ve niyet için uygundur özellikle tam açı saatinde niyetlerinize odaklanmanızı tavsiye ederim. İnancınız doğrultusunda ritüeller yapabilirsiniz.

22.Haziran Saat:04:56 Ay Neptün Trine, hayatınızda kadın figürü olanlar ve ailenizdeki kadın atalarınıza yönelik duada bulunun. Bu gece gördüğünüz rüyalar mesaj içerikli, sezgileriniz açık farkında olun. Saat:06:00 Ay Venüs Trine Açı. Hayatına uygun eşi çekmek isteyenler, meditasyon. kalp çakrası aktivasyon, healy gibi çalışmalarla bu frekansa kendini yükseltebilir.

23.Haziran Saat:12:20 Ay Şiron Trine  Bilinç altınızdaki dönüşüm için çok güzel zaman dilimi şifa çalışmaları ile bu saati değerlendirmenizi tavsiye ederim Saat:13:11  Güneş Jüpiter Trine Hayat size ani fırsatlar sunabilir. Yeni bir sözleşmeye imza atmak, yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun bir gün. Muhakkak hangi konuda olursa olsun bir başlangıç yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Yeni bir banka hesabı açmak, yeni bir iş için cv yollamak, yeni bir araç için sözleşme yapmak vs

24.Haziran Saat:19:33 Ay Jüpiter sekstil açı, sizden talep edene verin, çocuk sevindirin, hayvan besleyin, duygu ve düşüncelerinizi pozitifte tutmaya gayret gösterin.

26.Haziran Saat: 05:50 Ay Neptün sekstil açı, Neptün bugün Retro (Geri) harekete başlıyor, bugüne kadar hayal ettiğiniz ve yapmaktan çekindiğiniz konular için sorumluluk alma zamanı, bir çok kişi bu haftadan itibaren hayellerine kavuşacak, ani para , hazine bulma, miras kalma, zengin olma çok şükür, herkes kalbinin ekmeğini yemeye başlıyor bu süreçte.

27.Haziran Saat:14:45 Ay Şiron Sekstil Açı Saat:22:07 Ay Merkür Trine Açı Olumlu düşünün, sadece kendinize değil , etrafınızdaki herkes için, yeryüzü, kadınlar, çocuklar için iyi dileklerde bulunun. Kendinizi onurlandırın.

Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16°16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara