Uncategorized24.Haziran.2021 Oğlak Burcunda Dolunay

Haziran 19, 2021by admin0

24 Haziran 2021, Saat 21:39’da Oğlak burcunda Dolunay Gerçekleşiyor. Tutulma Anında 24° 55′ Oğlak Yükselmekte, Dolunaylar bitirme ve sonlandırma enerjisi taşımaktadır ve ardından güzel haberler var. 23 Haziranda Merkür’ün Retro pozisyondan çıkması ile ilişkiler anlamında güçlü başlangıçlar sizleri bekliyor olacak. Aslanda olan Marsa, 27 Haziran tarihinde Aslana geçen venüs’de eşlik ediyor. Uzun zamandır buluşamadığınız partnerler, flörtler, aşk ve ilişkiler için gökyüzü size start veriyor kıymetini bilin.

Güneş ve Yükselen Koçlar: Kişisel hayatın oldukça önemli olduğu bir tutulma . Kendimize yeni bir temel oluşturmak, yeni bir yerleşime taşınmak, ailemizle olan ilişkilerimizi düzene koymak ile ilgili konular gündemde.

Güneş ve Yükselen Boğalar: Hayat akışınızda hızlanmalar mevcut yolculuklar ve gidiş‐geliş trafiği çoğalıyor  Eğitime başlamak, yeni şeyler öğrenmek veya daha önce hiç gitmediğimiz yerlere gitmek için bir merak duyabiliriz. Uzun zamandır bir araya gelemediğiniz Kardeş ve kuzenler ile süpriz buluşmalar söz konusu.

Güneş ve Yükselen İkizler: Kendinize verdiğimiz değerleri tekrar gözden geçiriyorsunuz. Para kaynaklarınızda artış, yeni yatırımlar, hesaplar ve planlar gündemde. Yalnız kalmak size iyi gelecek.

Güneş ve Yükselen Yengeçler: Kendinizi ifade etme şeklinizi sorgulayacaksınız, Ani evlilikler yaşayanlarınız olurken, baba evlerinde sorun yaşayanları da duyabiliriz bu süreçte, kariyer ve iş değişikliği mümkün.

Güneş ve Yükselen Aslanlar: Korkular ve farkında olmadığınız duygularınızla yüzleşme yaşayabilirsiniz. Sipirütel anlamda yeni başlangıçlar yapmak için fırsat var. Kendinizi fazla masum ve çocuksu hissedebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Başaklar: Arkadaşlık ilişkilerinizi tekrar gözden geçireceğiniz. Yaşamdan beklentilerinizi sorgulayacağınız. Gelecek planları yapacağınız bir dönem.

Güneş ve Yükselen Teraziler: Bekarlar için ani evlilikler , iş hayatınta kariyer değişimi, evli olanlar için çocuk haberi, Plan program ve organizasyonda yoğunlaşma.

Güneş ve Yükselen Akrepler: Yeni eğitimler alabilir, uzak yolculuklara çıkabilir,  yeni arkadaşlıklar  edinebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Yaylar: İç dünyanıza yönelerek dış dünyadan uzaklaşmak size iyi gelecek, ani bitiş ve sonlanmalar şaşırtıcı gelebilir.

Güneş ve Yükselen Oğlaklar: Hukuki konular, eski davalar, avukatlarla görüşme gündeme gelebilir. İlişkinizde sorguladığınız bazı konular varsa karar almayı seçebilirsiniz.

Güneş ve Yükselen Kovalar: Kişisel bakımınıza yoğunlaşacağınız, sağlık kontrollerinizi yerine getireceğiniz bir dönem

Güneş ve Yükselen Balıklar: Eş, çocuk, sevgili ile güzel vakit geçireceğiniz özel zamanlar. Biraz tembellik fena olmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara