Uncategorized22-28 AĞUSTOS DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ağustos 21, 2022by admin0

22.Ağustos Saat:01:06 Ay Güneş Sekstil Açı,

24.Ağustos Saat: 05:25 Ay Neptün Trine Açı, Saat:12:40 Ay Merkür Sekstil Açı, Saat:20:30 Venüs Şiron Trine, Niyetlerinize odaklanın, imgeleme ve her türlü niyet çalışması yapabilirsiniz. Bugün için size bıraktığım olumlamaları tüm hafta yapabilirsiniz: Yeni Bir işe el atabilir, yeni görüşlere izin verebilirim.

Su gibiyim, parlak, berrak, soğuk kanlı ve temizleyici .Düzenli ve çalışkanım

Beni saran her şeyi kapsayan lütfu hissediyorum.

Ben şu anda yaşıyorum

Değişime ve harekete izin veriyorum

25.Ağustos Saat:07:10 Ay Jüpiter Trine Açı, Saat:23:42 Ay Şiron Trine Açı,

26. Ağustos Saat: 02:50 Ay Venüs Kavuşum, Dişiliğinizi ön plana çıkarmak, anneniz ve kendi anneliğinizle ilgili şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz, aynı gün Merkür Terazi Burcuna geçiş yapıyor. Aldığımız kararların farkında olalım. 9 Eylül günü S pozisyon (Durağan) geçiyor ve 11 Eylül tarihinde Retro ( Geri) Hareketine başlıyor. Araç alımı, elektronik eşya, beyaz eşya alımı gibi ihtiyaçlarınızı 9 Eylülden önce almanızı tavsiye ederim.

27. Ağustos Saat;11:16 Ay Güneş Kavuşum BAŞAK BURCUNDA YENİ AY, yeni başlangıçlara hazır olun, genel bir temizlik, ev, iş, araba, arkadaşlar, hazır mıyız? Yaz da artık son günlerinde ve Eylül ile birlikte tam gaz işlere yoğunlaşma dönemi. Bu Yeni Ayda Ektiklerimizin sonucunu 10 Eylül’de toplarız. İkizler burcunda geçen Mars ile  kare açı yapacağı için kendimizi gergin hissedebiliriz. Kavgacı insanlardan uzak duralım. Hangi yöne gittiğimiz ve hangi seçimleri yaptığımız önemli, sizlere Yeni Ay’da sormanızı tavsiye ettiğim sorular var – Başak Yeni Ayı ile işime hangi katkılarda bulunabilirim? – Başak Yeni Ayı ile işim bana nasıl katkıda bulunur? – Başak Yeni Ayı ile derhal para yaratacak farklı ne yapabilirim veya ne olabilirim?

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara