Uncategorized9 Eylül – 3 Ekim Merkür Retro Terazi Burcunda Gerçekleşiyor

Eylül 3, 2022by admin0

Doğum haritalarında içsel gezegenlerin, Merkür, Venüs, Mars Retroları özellikle, bireysel olumsuz diye nitelendirebileceğimiz karmaları anlatır. Hayatımızdaki bireysel karmayı da bu gezegenler aracılı ile yaratırız. Öyle ya da böyle , içsel gezegenlerinle tepki verdiğin andan itibaren karma döngüsünün içindesindir. Göküyüzünde gezegenler Retro olduğu zaman yine karmik ve geçmişden gelen olaylar gündem olduğu gibi, hepimizin Natal haritalarındaki yerleşime göre farklı konular gündeme gelir. 9.Eylül Tarihinde Merkür Terazi burcunda Retro yapmakta. Yeni karma oluşturmamak ve var olanı şifalandırmak adına, başkalarına verdiğiniz zararları belirleyin, ve sizden çekinenlere yardım etmeğe ve telafi etmeğe hemen başlayın. Size zarar verenler için ise, vermişlerse ne fark eder? Bu sizin değil, onların karmasıdır ve kendi benlikleriyle yüzleştikleri zaman bunun bedelini ödemek durumundadırlar. Bu nedenle onları kendi hallerine bırakın ve bu Ailenizden biri bile olsa bağışlayın. Tekamül, hipnoz, aile dizimi, ata genleri, ve bir çok konuda hiç bir deneyimi olmayanlar Edgar Cayce’nin hayatını ve makalelerini okuyabilirler. Astroloji Öğrencilerime’de tavsiye ediyorum doğum haritasını incelesinler 18.Mart.1877 Hopkinsville, Kentucky Saat: 15:20 Sizlere yaptığınız çalışmalarda muhakkak bir fayda sağlayacaktır kendisinin deneyimleri. Her zaman söylerim, şifacılar Astroloji bilgisine sahip olmalı ki, kişinin yük ve sorunlarının temeline, hatta Coğrafi harita ile Önceki hayatlarında yarattıkları karmaların şehir ve Ülkelerini görerek, regresyon ve Ata genleri sırasında bu bilgilerden faydalanarak ilerleyin.

Gelelim tekrardan Gökyüzüne Merkür Terazi: Kararsızlık ve kendinden çok emin olamamak tartışmaya girmemek eğilimi tipik bir Merkür Terazi tutumudur. Kibar, medeni ve hoş tavırlarla iletişim kurarlar, girdikleri ortamlarda adab-ı muaşeret kurallarını bilir ve uygularlar. Gökyüzündeki Retro sürecinde, dilimize sahip çıkalım, estetik ameliyattan kaçınalım, objektif olalım. An haritasında 9.Eylül.Ankara Saat:06:37 1 Evde ve 8 derecede S pozisyonuna başlıyor. Natal haritasında 8 derecede gezegeni olanlar ve Terazi burcunda 8 derecede gezegeni olanlar haritalarının farkında olsunlar. Retroları fırsata çevirelim, bildiğimiz hatalarımızı telafi ederken bilmediklerimiz için sadaka, hayır, dua ile şifalanmaya niyet edelim. Yükselen burcunuza göre tavsiyerim:

Yükselen Koçlar: Bugüne kadar yaşadığınız size zarar veren İlişkilerin sebep ve temeline inin. Harita danışmanlığı, Regresyon yada Aile dizimi mutlaka alın.

Yükselen Boğa: Sağlığınıza dikkat edin, kronik rahatsızlarınızın tekrar etmemesi için önlem alın

Yükselen İkizler: Bekarlar flörtözlüğe devam ederken, incittiğiniz arkada bıraktığınız parterlerle bağ kesin, af dileyin. Çocukları ile dargın olan ebeveynler aranızı düzeltin

Yükselen Yengeçler: Alamadığınız ev, arsa, hayal ettiğiniz bahçe varsa gündeminizde olan değerlendirin. Aile dizimi ve Ata genleri kök inanç çalışmalarına katılın.

Yükselen Aslan: Kardeş ve Kuzenleriniz ile helalleşin, olanı olduğu gibi kabul edin. Ego yapmayın

Yükselen Başak: Şimdi yaratıma geçme zamanı, emeklerinizin karşılığını para olarak alıyorsunuz. Borç vermeyin ve size borcu olanlardan talepte bulunun.

Yükselen Teraziler : Kusur aramaktan vazgeçerek, var olanı kabule geçin.

Yükselen Akrepler: Rüyalarınızın farkında olun, gece yatmadan önce şifalanmaya niyet edin.

Yükselen Yay: Yakın arkadaşlarınızı gözden geçirin, kimler fayda, kimler zarar vermiş bu güne kadar size? Bu retro genel bir temizlik olabilir sizler için

Yükselen Oğlak: Artık ümidi kestim dediğiniz kariyer haberinizi alabilirsiniz.

Yükselen Kova: Alamadığınız pasaport ve vize varsa, şimdi müracat edin Red yeme olasılığınız yok denecek kadar az.

Yükselen Balık: Eski bir borç, trafik cezası, kartlarda kalmış bir bakiye gündeme gelebilir. Hesaplarınızı kontrol etmenizi ve var olan ödemelerinizi kapatıp, kul hakkı yemeden finansal alanda düzleme çıkmanızı tavsiye ederim.

Yazım bilgi ve tavsiye amaçlı ön görüdür. Hepinizin kadersel planında ilerleyeceği yol ayrımını sizler seçersiniz. Okuyanlar kimler? Ya uygulayanlar? Lütfen küçük bir  yorum yapın ve bilginin kimlere ulaştığını bileyim. Daha fazla kişiye ulaşması içinde paylaşın derim. Aşk olun Aşk ile kalın

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara