Uncategorized22-28 KASIM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Kasım 21, 2021by admin0

22 Kasım Haftasına Güneş’in Yay burcuna geçişiyle başlıyoruz, kendimizi daha eğlenceli ve neşeli hissedeceğimiz bir ay bizleri bekliyor. Yeni hafta ile değişimler bizleri beklemekte.

23 Kasım Saat:17:11 Ay Merkür Trine Açı, kendimizi rahatça ifade edebiliriz, telapatik algılarımız açık. Saat: 23:55 Ay Neptün Trine Açı, dilek ve dualarınızı dillendirin, hayallerinizi sözlerle ifade edin. Öğlen 13:00 civarı Güneş ve Güney Ay Düğümü kavuşumda eskilerden arayan soran gelenler, süpriz karşılaşmalar olabilir.

24 Kasım Saat:07:50 Ay Güneş Trine Açı, Eril Dişil dengeleme çalışmaları, meditasyon ile kendinizi destekleyebilirsiniz. İsteyin olsun.

25 Kasım Saat:12:35 Ay Şiron Trine Açı, kadınlara ve sokak hayvanlarına destek olun. Saat:21:54 Venüs Merkür Sekstil Açı, aynı gün Merkür ve Güney Ay Düğümü kavuşumda, geçmiş günlerde imzaladığınız sözleşmeler, aldığınız kararlar tekrar gündeme gelebilir kararlarınızda değişiklik yaşayabilirsiniz. ‘Ben aldığım kararların ve seçimlerin arkasındayım’ olumlamasını gün içerisinde tekrar edebilirsiniz.

26 Kasım Saat: 23:51 Ay Venüs Tirine Açı, kalbinizin sesini dinleyin, Aşk ve Sevgiyi derinden hissetmek için dua edin, yeşil renk giyin, pembe kuvarts taşıyın

27 Kasım Saat:12:52 Ay Merkür Sekstil Açı kendinize inanın, seçim yaratır, nasıl ve ne zaman olacağını düşünmeyin sadece seçin

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara