Uncategorized29 KASIM-5 ARALIK DİLEK VE DUA SAATLERİ

Kasım 28, 2021by admin0

Merkür Güneşin kalbinde başlıyoruz haftaya 29.Kasım Saat: 02:35 Yay burcunda Güneş Merkür Kavuşumu yaşıyoruz. Dua kapıları açık lütfen değerlendirin. Üst benliğimizle bağlantıya geçebileceğimiz, hayallerimizin gerçekleşmesi için adım atacağımız bir gün. Saat:23:31 Ay Merkür Sekstil Açı Saat:23:50 Ay Güneş Sekstil Açı. Tam teslimiyet ile kabulde olun.

30 Kasım Saat:06:01 Merkür Şiron Trine Açı, Saat:18:22 Güneş Şiron Trine Açı, Saat:23:50 Venüs Neptün Sekstil Açı, yeni başlangıçlar ve projeleri hayatınıza sokmak için fırsat var . Hayatınızda yeni düzenlemeler, niyetler için çok uygun. Bugüne kadar keşfetmediğim hangi potansiyellerim var? Henüz açığa çıkarmadığım hangi gizli kapasitelerim var? Sorularını gün içerisinde tekrar edin, açılan alanın farkında olun. Sevdiklerinizle vakit geçirin. Healy sahipleri saf ve denge programları çalışarak katkı alabilirler.

1.Aralık Saat:06:49 Ay Jüpiter Trine Açı, etrafınızdaki kadın figürü taşıyan insanlardan destek ve güzel haberler alabilirsiniz. Ata kadınlarınız için duada bulunun, ailenizde küs olduğunuz kadınlar varsa helallik dileyin.

2.Aralık Saat:21:59 Ay Venüs Sekstil Açı, Saat:23:57 Ay Neptün Trine Açı, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğünü seyredebileceğiniz bir gün, tam teslimiyet önemli olana razı gelin.

4.Aralık Saat: 01:42 Ay Merkür Kavuşum, yazarak, çizerek, ritüellerde bulunabilirsiniz, dualarınızda imgeleme yapın. Saat:02:00’de Yay burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Önümüzdeki 6 ay boyunca hayatınızın anlam ve önemini sorgulayabilirsiniz. Bu tutulma aynı zamanda yılın son tutulması ve bize 1 Yıl sonrasının nasıl olacağı hakkında haber verir.  Ben kimim? Bu hayattaki amacım nedir? Şu an ki eşim ve işim le mutlu muyum? Verdiğiniz cevaplar doğrultusunda, hayatınıza yön vermeyi seçebilirsiniz. Her ne yaşarsanız yaşayın, kin tutmayın, gıybet etmeyin. Bu olay benim başıma neden geldi? Burada kendimle ilgili algılamam gereken nedir? soruları ile kendinizi güçlendirin. Yay burcu, Din, Felsefe, Yüksek Öğretim, Yurt dışı seyahatlerini temsil ettiğinden, yeni gündemimiz Ülkece bu başlıklar olabilir. Saat:04:50 Ay Şiron Trine Açı Tüm Günü Temiz beden, temiz ruh, temiz kıyafetlerle geçirmek, arınma meditasyonları yapmak, gelecek yıl için planlarımızı listelemek için uygundur.

5.Aralık Saat:06:46 Ay Jüpiter Sekstil Açı, etrafınıza karşı cömert olun, ihtiyaç sahiplerine el uzatın, sokak dostlarını beslemeyi hatırlayın.

Dünü Sorgulamayın, An da kalın, kalbinizden Aşk eksik olmasın. Yılın son tutulması hepimizin hayrına olsun.

Müşerref Melda Özateş ( Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara