Uncategorized22. AĞUSTOS KOVA BURCUNDA DOLUNAY

Ağustos 15, 2021by admin0

22.Ağustos.2021 Saat:15:00′  29° 36′ de Kova Burcunda Dolunay meydana geliyor. Gündemimiz, Kova Burcuna Dair sonlandıramadığımız konuları sonlandırmak. Dolunay sırasında, Jüpiter 3°lik orb ile Ay’a kavuşumda, bu sebepten dolayı, diğer dolunaylara göre daha abartılı, büyük sonlanmalar olabilir. Kova ani toplumsal olayları içinde barındırdığı için, birlik beraberlik içerisinde, el ele, yeryüzü adına çalışmalar söz konusu olabilir. İnsanların özgürlüğünün kısıtlanmasına toplum olarak tepki verilecek olaylar gündeme gelebilir. Örnek: Bir kısım aşı olma konusunda toplanıp insanlara söylem yaparken, bir grup aşı mecburiyeti ile özgür iradelerinin kısıtlandığı konusunda seslerini yükseltebilir.

29 Derece Anaretik derece olarak geçer astrolojide son derecedir, aslında 30 dur o burcun bitişi diğer burcun başlangıcıdır. Ay’da duygularımız ve Annemizi temsil ettiği için ,  çözmemiz gereken annemiz veya kadınlarla ilgili  sorunlarımızı çözüme oluşturmak için çok güzel fırsatlar mevcut . Duygularınızı rahatça ifade edin, içinizi akıtın. Ruhsal olarak gel git ler yaşayabilirsiniz, bu anlamda sakin kalın, bol su için, suya yakın yerlerde bulunun. AB BİR kelimesinin ses frekansı ile titreşiminizi yükseltebilirsiniz. İç sesinize güvenin. Midenizi rahatsız edecek yağlı ve baharatlı yemeklerden uzak durun. Bol su tüketin hatta bugün Su Orucu tutabilirsiniz. Mide, Rahim, Meme organlarınızı korumaya alın.

Dolunaya Uranüs’ün Mars ve Merküre 120 lik açısı eşlik etmekte, ekstra özgürlüğümüzü talep edeceğimiz duygu halleri, içerisinde olabiliriz. Bu özgürlük, maske olabilir, aşı olabilir, elimizden alınmış hakların geri talep edilmesi olabilir. Öğretmen ve Öğrencilere mecbur kılınan Aşı ile ilgili itiraz konuşmaları olabilir . Mümkün olduğu kadar sakin olup bol meditasyon yapmakta fayda var.

Yükselen Burcumuza Göre Dolunayın Etkileri:                                                                                                                                                       KOÇ: Yeni sosyal çevre, arkadaşlar ile toplantı ve etkinlikler, organizasyon ve gruplara üyelik                                                                             BOĞA İş akdinin feshi, yeni iş alanları, tayin, atama                                                                                                                                         İKİZLER: Yeni bir eğitime başlamak, yüksek lisans, yurt dışı seyahati, reklam ve organizasyon konularında ilerleme                                       YENGEÇ: Eşinin işleri ile ilgili gündem, gayrimenkul alım-satım, kredi çekmemeye özen gösterin, gerekirse yakınlarınızdan nakit talep edin, mevcut kredisi olanlar kapatabilir.                                                                                                                                                                           ASLAN: Kariyer açısından destekleniyorsunuz, kalp ve sırt sağlığınıza dikkat edin, yeni bir ortaklık gündeme gelebilir                                      BAŞAK: Sağlığınıza biraz daha önem vermeniz gereken bir dönem, elham ve vesveseye izin vermeyin                                                            TERAZİ: Venüsünde Terazi burcunda olması, bekar Teraziler için dönüm noktası yaratacak. Evlilik ve Ortaklık tekliflerine hazır olun.              AKREP: Yeni bir eve taşınmak, evinizdeki fazla eşyalardan kurtulmak yada var olan eşyaları yenilemek için fırsat yaratıyorsunuz.                  YAY: Yazılı anlaşmalara imza atmak, terfi almak, aniden gelişen şehirlerarası yoluculuklara çıkma zamanı                                           OĞLAK: Temmuz ayından beri içinde bulunduğunuz maddi sorunlar son buluyor. Beklediğiniz ödemeleri alıyorsunuz.                                     KOVA: Yeni bir gayrimenkul sahibi olmak, yatırım yapmak için fırsatlar kapınızda.                                                                                              BALIK: Depresif ruh halinden kurtulup, planlar yapmanın vakti gökyüzü sizi bu konuda desteklemekte

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara