Uncategorized28.Haziran-4.Temmuz Dilek ve Dua Vakitleri

Haziran 28, 2021by admin0
28.Haziran-4.Temmuz Dilek ve Dua Saatleri
Haftaya Venüs’ün Aslan Burcuna geçişiyle başladık. 28.Haziran Ay Boşlukta, bugün yeni başlangıçlar yapmaktansa, yarım kalan işlerinizi tamamlamanız tavsiye olunur.
29.Haziran Saat:00:33 Ay Jüpiter, Balık Burcunda Kavuşuyor, olumlu düşünün, niyetlerinizi dillendirin, dualarınızın genişleyerek göklere ulaşması için güzel bir vakti. Saat: 10:53 Ay Güneş Trine Açı İçe dönün, içinizdeki size odaklanın, koherens olun.
30.Haziran Saat:15:24 Ay Neptün Kavuşum Hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği çok özel bir zaman, hem kendiniz hem sevdikleriniz için dua edin, duygularınızı nötürleyin, kırılgan ve hassas olmayın.
Daha Öncede yazdığım gibi Temmuz Ayı Kadersel Planın yazıldığı bir ay, mümkün olduğu kadar Alkol, Hayvansal Gıdalar, Nargile ve Sigara gibi dumanlı içeceklerden mümkün olduğu kadar az tüketmek. Dedikodu dan uzak durmak, sokak hayvanlarını beslemek, bol dua ve ritüelle ayı tamamlamakta fayda var. Özellikle 1 Temmuz’a gökyüzünde Mars Saturn karşıt açısı ile başlıyoruz, Dünya genelinde, yangın ,deprem, patlama, terör haberleri duymak mümkündür.
1.Temmuz Saat 14:22 Ay Venüs Trine, sevmek ve sevilmek için niyet edin. Ben değerliyim. Hayatta baştan sona kolayca hareket ederim. Kendime ve çevreme karşı sevgi ve uyum içinde yaşıyorum. Olumlamalarını 21 Kere bu saatte tekrar edebilirsiniz.
2.Temmuz Saat:05:18 Ay Şiron Kavuşum, Kendi Anneliğimizin şifalanması için dua edelim, dualarımıza tüm üst soy kadın Atalarımızı ekleyelim, Saat:19:12 Ay Merkür Sekstil Açı, niyetlerinizi dillendirin, yazın, resmini çizin, bir kitabın 72.sayfasına bırıkan.
3.Temmuz Saat: 19:18 Ay Jüpiter Sekstil Açı, başladığınız işleri büyütmeye niyet edin. Ben hayatı seviyorum, hayat da beni seviyor. Kendim olduğum için seviliyorum. Olumlamalarını 21 kere tekrar edebilirsiniz
4.Temmuz Saat:17:25 Ay Güneş Sekstil Açı, bedeninizdeki eril dişili dengelemek için uygun zaman.
Temmuz Ayı için açmış olduğum, kadersel etkilerden korunma, dönüştürme ve şifalandırma amaçlı 7 günlük özel çalışmaya katılmak için lütfen özelden bana ulaşın.
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara