Uncategorized5-11 TEMMUZ DUA VE DİLEK VAKİTLERİ

Temmuz 4, 2021by admin0
Soltist Günlerinin başladığı haftaya girdik. Bir yıllık kadersel planımız 4-5-6 Temmuzda yazılır demiştim. Birde Natal Haritalarımızın Solar Return döngüsünde. Temmuz ayını sakin bir şekilde bol ibadet ve yardım yaparak geçirmek, önümüzdeki bir sene boyunca size koruma etkisi gösterecektir hatırlatırım.
5 Temmuz Saat:14:29 Ay Neptün Sekstil Açı Sezgilerimiz gayet açık, rüyadamıyız gerçek mi? zihinler bulanabilir. Lakin Güneş ile Uranüs arasındaki Sekstil Açı farkındalığımızın yükselmesine sebep olur. Sistem soru, seçim, olasılık katkıdan işler. Bu haftaya mümkün olduğunca saf halinizle başlayın.
6 Temmuz Güneş Sirus sabit yıldızı ile kavuşuyor, turkuaz, mavi kuvars, tanzanit taşlarını taşıyıp, keçeli kalemle sirus sembolllerinden bir tanesini bedenimize çizebiliriz. İçe dönün, bol dua, yardım taleplerini geri çevirmeyin
7 Temmuz Ay Şiron sekstil açı Saat:06:33 Bu saatte uyanık olun, kadın atalarımızı dualarımızla onurlandıralım Saat:23:03 Venüs Şiron Trine, kendi dişiliğimizi onurlandıralım, kendimizi yargıladığımız ve yok saydığımız taraflarımızla yüzleşelim. Yeryüzünde yaralı olan dişil enerjiyi dönüştürmek adına bir olalım.
8 Temmuz Ay Merkür Kavuşum Saat: 07:19 henüz dillenmemiş, zihin aşamasındaki geçişlerin bile farkında olun, yaratım enerjisi yüksük, ne istediğini fark et, kimse için olumsuz düşünme. Saat:20:08 dua ve dileklerin farkında ol
10 Temmuz Saat:04:06 Yengeç Burcunun 18 derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyior. Ne ektiysen onu biçeceksin. (bir sonraki yazıda yeni ay etkilerini okuyabilirsiniz)
Saat:14:11 Ay Neptün Trine dua ve dileklerinizi dillendirin.
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16°)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara