Uncategorized5-11 EYLÜL DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Eylül 4, 2022by admin0

5 Eylül Saat:04:50’de Ay Aslan burcundaki Venüs ile Trine Açı yapmakta ve Saat:07:05’de Venüs Başak Burcuna geçiş yapıyor. Venüs genelde tensel sevgiyi ifade eder, sevimli güzel hayvanların çoğu Venüs yönetimindedir. Bu sebeple Venüsü şifalandırmanın bir yoluda Kedi, balık, güvercin, balık beslemektir. Venüs Başak burcunda düşer, verimsizdir, işcisin sen işçi kal modundadır. Göküyüzünde Venüs Başak seyrinde daha fazla titiz, ilişkilerde mesafeli olabiliriz. Diete başlamak için Uygun zaman bu hafta (Venüs Burcunu bilenler yoruma yazsınlar, bilmeyenler  Doğum bilgilerini Gün, Ay, Yıl, Şehir olıarak yoruma bıraksın) Doğum haritasında Venüs başak olan kişilere hediye bir çalışmam olacak bu hafta)

6 Eylül Saat:03:24 Ay Güneş Trine Açı Saat:21:21 Ay Neptün Trine Açı,

7 Eylül Saat:16:44 Ay Jüpiter Sekstil Açı, Saat:20:47 Ay Merkür Trine Açı,

8 Eylül Saat:07:49 Ay Şiron Sekstil Açı,

9 Eylül Merkür Terazi Burcuna Geçiş yapıyor (Bununla ilgili yazı bir önceki postta)

10 Eylül Saat:23:55 Ay Neptün Kavuşum Rüyalarınızın farkınnda olun, yatmadan önce Tüm Kadın Atalarınız için Dua edin. Aynı Gün Balık Burcunun 17 derecesinde Dolunay Meydana geliyor, akıldan ziyade sezgilerimizle hareket edeceğimiz bir dönem, yakın arkadaş ve akrabalarımızın sezgilerine önem verelim, Dolunay Esnasında Merkür ve Jüpiter’in Retro olduğunu hatırlayalım ve geri dönülmez hatalar yapmamak adına farkında olalım.

11 Eylül Saat: 19:30 Ay Jüpiter Kavuşum Mucize enerjilerin açığa çıktığı bir an, ruh, beden ve kıyafet temizliğine özen gösterin. Himaliye Tuzu ile duş alın. Ayaklarınızı 20 dakika Himaliye Tuzlu Suda bekletin   Meditasyon, şifa, niyet çalışması yapın. Ay ve Jüpiter kavuşumları iyicil etkilerdir. İlahi bir enerji taşır ve bu ilahi enerjinin bilinçler tarafından farkındalıkla yönlendirilebileceği bir etkiye sahiptir. En önemli konu içinizden geçen her şeyin farkında olmaktır. OL etkisi mevcut. Ada Çayı ile evinizi tütsüleyebilirsiniz.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara