Uncategorized6-12 ARALIK DİLEK DUA VAKİTLERİ

Aralık 5, 2021by admin0

6.Aralık Saat:23:07 Ay Neptün Sekstil Açı, mesaj içerikli rüyalar göreceğiniz bir gün ile haftaya başlıyoruz, bunun diğer bir şeklinde rüyalarınızın yada hayallerinizin gerçekleşmesi demek, farkında ol. Zihninden istemediklerini değil, istediklerini geçir.

7.Aralık Saat: 02:23 Ay Venüs Kavuşum, ruh eşlerinin karşılaşması ve tanışması mümkün, seçimlerini yapanlar için sonsuz olasılıklar var, bu sadece başlangıç önümüzdeki 6 aylık süreçte söz-nişan-evlilik için ön hazırlık diyebiliriz. Saat:13:03 Güneş Merkür kavuşum, kendi fikirlerinizi dile getirmek ve yazmak için çok uygun bir zaman dilimi. Mürkür ticareti temsil ettiği için aynı zamanda yeni iş girişimleri yapmak içinde uygun zaman dilimi, üzerinizde akik taşı bulundurmanızı tavsiye edirim.

8.Aralık Saat:05:00 Ay Şiron Sekstil Açı Saat:11:45 Ay Güneş Sekstil Açı Saat:16:46 Ay Merkür Sekstil Açı, duygu ve düşüncelerinizde artış olabilir Bu kime ait sorusunu gün içerisinde tekrar edin, Kardeş ve komşularınıza destek olun, alacağınız danışmanlıklardan yüksek performans elde edebilirsiniz.

9.Aralık Saat:10:37 Ay Jüpiter Kavuşumu, girişimleriniz için çok uygun, kadınlara ve sokak canlılarına yardım yapmak, karmanızı şifalandırmak için katkı sağlayacaktır. ‘Kendime ait olan koşulsuz sevgi sayesinde, başkalarını koşulsuz sevebiliyorum’ olumlamasını tekrar edebilirsiniz.

11.Aralık Saat: 05:40 Merkür Jüpiter Sekstil Açı, algılarınız açık, niyetlerinizi yazarak ifade edebilirsiniz. Saat:06:47 Ay Neptün Kavuşum Saat:10:31 Ay Venüs Sekstil Açı ‘Fiziksel bedenimle sonsuz bir ruh olduğumu biliyorum’,’Yaşam perdelerimin arkasını görebiliyorum’,’Duygusal dünyamda, başka insanların etkisinden uzağım’ olumlamalarını gün içerisinde tekrar edebilirsiniz.

12.Aralık Saat:17:04 Ay Kiron Kavuşum, dileklerinizin farkında olun, tüm şifa çalışmaları için uygun bir zaman dilimi. Healy sahipleri, Saf ve Varlık programlarını çalışabilirler.

Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus16 16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara