Uncategorized8-14 KASIM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Kasım 7, 2021by admin0

8. Kasım Haftasına Saat:07:23’de Ay Venüs Kavuşumu ile başlıyoruz, aşk ve sevgi üzerine tüm niyetleriniz için uygun zaman. Saat:08:25 Ay Merkür Sekstil Açı, duygularınızı açık bir şekilde ifade etmek için uygun zaman Saat:10:16 Venüs Merkür Sekstil Açı, ilişkilerde birbirinize kendinizi ifade etmek için uygun zaman, evlilik teklifi ve evlenme kararları vermek içinde güzel gün.

9.KasımSaat:05:26 Ay Güneş Sekstil Açı, eril-dişil dengeleme  çalışmaları için uygun zaman. Saat 14:02 Ay venüs Sekstil Açı Rüyalarınızın farkında olun, sezgilerinizin açık olduğu bir gün.

10.Kasım Saat:15:45 Merkür ve Mars tam kavuşumda iletişimsel kavgalara sebebiyet vermemek adına ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Fırtına, elektrik kesintisi, internet sorunu yaşanabilir. Saat:21:55 Ay Şiron Sekstil açı, Kadınlara ve Hayvanlara yardım edin, ihtiyaç sahiplerine erzak yardımı yapın.

11.Kasım Saat:22:18 Ay Jüpiter Kavuşum, kırgın olduklarınızdan af dileyebileceğiniz bir vakit, gökyüzünde Mars Saturn karesi mevcut olduğundan sadaka vererek kaza ve belayı def edebilirsiniz.Her türlü sipirütel çalışma için uygun zaman dilimi.

12.Kasım Saat:14:36 Ay Venüs Sekstil Açı, her türlü arkadaşlık için sevgi temelinin atılcağı bir gün, sevdiklerinizle vakit geçirebilir, arkadaşlarınız için dua edebilirsiniz Saat:15:46 Ay Merkür Trine, duygularınızı dillendirin, telapatik bağlantınız yüksek. Saat:20:48 Güneş Neptün Trine, her ne oluyorsa olsun, Hamd ve Şükür edin, İnsanları yaptıkları ile yargılamayın, en çok sizi kıran, canınızı acıtanlar için Dua edin.

13.Kasım Saat:15:15 Güneş Ay Trine Açı, hayattan keyif almaya bakın, ‘Ben değerliyim, Ben gücüm, Ben Parayım’, ‘Kendimi her halimle kabuldeyim’ ‘Bu yaşıma kadar her ne yaşadıysam yaşadım, kendimi tüm halimle kabuldeyim’ olumlamalarını yapabilirsiniz.

14.Kasım Saat:00:53 Ay Neptün Kavuşum, sezgilerinize güvenin, en olmayacak gibi düşündüğünüz şeylerin olması için, ellerinizi göğe açın.

Müşerref Melda Özateş ( Nur Okyanus 16 °16 ‘)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara