Uncategorized1-7 KASIM DİLEK VE DUA SAATLERİ

Ekim 31, 2021by admin0

Hoş geldin kasım, 1 Kasım Saat: 02:20’de Merkür Jüpiter Trinesi ile haftaya başlıyoruz, uzun zamandır öğrenmek istediğiniz fakat başarılı olamadığınız akademik konular varsa bu gece okumaya başlayabilir, daha fazla kaynağa ulaşmak için niyet edebilirsiniz. 31.Ekim – 1. Kasım tarihleri arası Cadılar Bayramı diye adlandırılan gün (Samhain kutlamaları-Haloween-Azizlerler Yortusu) Pagan ve Kelt
festivallerine dayanır Bu tarih, güneş ışınlarının azaldığı hasat mevsiminin sonu olduğu gibi aynı zamanda ataların ruhlarının onurlandırma
zamandır. Bu zamanda yaşayanların dünyası ile ölülerin dünyası arasındaki perdenin en ince olduğu zamandır. Ölülerin bizi ziyarete geldiği, bizimle iletişim kurmaya başladığı bir kutlama anıdır. Bitkilerden dökülen tohumlar toprağa düşerek ısının ve ışığın bir kez daha içlerindeki hayatı ortaya çıkarması beklenir. Dileyenler bu gece Ruhsal bağlantı ile kaybettiği sevdikleri ile bağlantıya geçebilir. Bu gece uyanık kalıp onlardan mesaj bekleyebilir.

2 Kasım Saat:20:36 Ay Merkür Kavuşumu Zihninizden geçenlerin farkında olun telapati gücünüzün arttığı, bağlantının yüksek olduğu bir gün. Ekstra olarak kimse ile sözlü yada yazılı münakaşalara girmeyin.

3 Kasım Saat:03:39 Ay Venüs Sekstil Açı Sevdikleriniz ile yapıcı ilişkiler kurmak için niyet edip, şifa talep edebilirsiniz. Saat:15:26 Ay Jüpiter Trine Açı Sevdiklerinize küçük hediyeler yapıp, ihtiyacı olanlara sadaka verebilirsiniz ve tabi sokak hayvanlarını hatırlayın lütfen Saat:22:54 Venüs Güneş Sekstil Açı Bu saatlerde sol elinizde Pembe Kuarts bulundurarak Aşk ve Sevgi Meditasyonu yapabilirsiniz. Ihlamur içmek kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. ”İçimde beni ayakta tutan koşulsuz sevgiyi hissediyorum. Akışa güveniyorum. Benim olan, bana gelir, en uygun zamanda” olumlamalarını tekrar edebilirsiniz.

5.Kasım Saat:00:15 Akrep Burcunun 12 derecesinde Yeni Ay meydana gelmekte, hayatınızdaki yeni başlangıçları listelemek için çok özel bir zaman, her Yeni Ay olduğu gibi 24 saat sonra başlangıç yapıyoruz. Akrep ölüm ve ölüm ötesi ile ilgili olduğu için ve özellikle Holoween sonrası olduğundan dolayı, Atalarınız adına hayır işlemek, yemek dağıtmak, çocuk sevindirmek, hayvan beslemek, sizi olabilecek olumsuzluklardan koruyacaktır. Saat:13:17 Ay Neptün Trine Açı, tüm dileklerinizin gerçekleşmesi için kapılar açık.  Aynı gün Saat:14:00’de Venüs Oğlak Burcuna geçiş yapıyor. Venüs Oğlak burcunda verimsizdir, kısırdır bu sebeple elinizdeki nakit paranızı dikkatli harcamaya özen gösterin.

6.Kasım Saat:19:35 Ay Şiron Trine Açı Saat: 21:18 Ay Merkür Sekstil Açı

7 Kasım Saat:04:07 Ay Venüs Kavuşum ‘Sevgiyi tüm hücrelerimde hissediyorum. Diğer insanlarla sevgi alış verişim akıcı’ olumlamalarını yapabilirsiniz. Saat:15:38 Ay Jüpiter Sekstil Açı Korkmadan Risk alabilirsiniz, büyük başarı için adım atabilirsiniz.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara