Uncategorized25-31 EKİM DİLEK VE DUA VAKİTLERİ

Ekim 25, 2021by admin0

25.Ekim Saat: 08:25 Ay – Jüpiter Trine Açı ile güne başlıyoruz. Olumlu düşüncede kalın, tüm dua kapıları açık, anında dönüşüm alabilirsiniz. Saat: 20:59 Ay-Güneş Trine Açı Duygularınızı dengelemek için büyük fırsat. Healy cihazı olanlar Bugün Ruh – Zihin – Beden programları çalışabilirler.

26.Ekim Saat: 17:11 Merkür Venüs Sekstil Açı Tüm anlaşma ve sözleşmelerinizi bu tarihe getirebilirsiniz. Sözlerinizin gerçeğe döndüğü saat dilimleri.

27.Ekim Saat: 18:01 Ay Neptün Trine Açı Bugün Algılarınız çok açık, bedeninize sorduğunuz tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Zihne gitmeyin. Bilişiniz her zaman sizin için en doğru olanı bilir.

28.Ekim Saat:18:15 Venüs Jüpiter Sekstil Açı Bugün ekstra şanslı bir gün, Aşk hayatında sıkıntı ve sorun yaşayanlar için şifa kapıları açık. İlişkisi olmayanlar, yeni insanlarla tanışıp, yol alabilirler. Maddi açıdan karlı bir gün, yatırımlarınızın değer kazandığı bilgisini alabilir, maaşlı çalışanlar fazla prim yada maaş haberi alabilirler bugün. Eğer zam talebi olanlar varsa bugün iş verenleri ile konuşabilirler.

29.Ekim günü üzerinizde Pembe kuvarts taşı bulundurmanızı tavsiye ederim, kıyafet olarak pembe ve kırmızının her tonunu giyebilirsiniz. Saat:07:16 Ay Şiron Trine Anneniz ve kendi Anneliğiniz ile ilgili şifa çalışmaları ve meditasyon yapabilirsiniz. ”Annem sıcak ve sevgi doludur. Annemi olduğu gibi kabuldeyim. Anne ve Babam arasındaki farkı biliyorum. Çocuklarıma karşı rolümü biliyorum” olumlamalarını gün içerisinde tekrar edebilirsiniz Saat: 09:20 Ay Merkür Sekstil Açı Duygularınızı dürüst şekilde ifade edin, söylediklerinizin farkında olun, kendinizden emin olun. Söz büyüdür hatırlayın. Saat: 17:28 Ay Venüs Trine Açı bu akşam sevdiğiniz kişilerle bir arada olmak, sevginizi dile getirmek daha kolay ve akıcı olacaktır.

30.Ekim Saat:18:18 Ay Güneş Sekstil Açı Kendi içimizdeki Eril Dişil Enerjiyi dengelemek için harika bir gün. Aynı zamanda Ebeveyenlerimize yüklediğimiz anlam önem, onların üzerimizde sahip olduğu yönleri şifalandırıp olanı olduğu gibi kabul etmek için muhteşem bir gün.

M.Melda Özateş (Nur Okyanus 16 °16′)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara