Uncategorized12.18 Nisan Dilek ve Dua Vakitleri

Nisan 10, 2021by admin0
12.Nisan haftasına Koç yeni ayı ile başlıyoruz ve her yeni ayda olduğu gibi 24 saat sonrayı bekliyoruz yeni başlangıçlar için. Bu yeni ayda Plutonun zorlu etkileri var hepimiz var olan enerjinin farkında olalım ve Ay sonuna kadar. Hayatın Tümü Bana Neşe İhtişam Kolaylıkla Gelir. (Access Mantrası) Yapmayı Hatırlayalım.
05:30 – 11:24 – 15:06 Saatlerinde içe dönelim. Niyetlerimizi dillendirelim, beyaz bir kağıda yazabilir yada resmini çizebiliriz.
 
14.Nisan. Venüs Yöneticisi olduğu Boğa burcuna geçiyor. İlişikiler üzerinde Gerçek enerjisi çalışıyor olacak. Güven ve Sadakat içeren ilişkiler yola devam ederken, yalan içerikli ilişkiler sonlanacak. Bu güne uygun Esma Ya Vedud. Dileyenler Hare Krishna mantrası ile meditasyon yapabililrler. Saat: 17:03’de sizi destekleyen enerjiler var gökyüzünde.
 
16.Nisan 05:43 Dilek ve Dualarınıza ulaşmak için Sabır gösterin, neden olmuyor yerine? Zamansız ve Tanımsız olarak alan olun. Gökyüzü gergin, ümidinizi yitirmeyin.
 
17. Nisan 14:52 – 18:02 – 18:59 Harekete geçme ve başlangıç yapma zamanı, sözlü yada iletişim için gökyüzü harika. Uzun zamandır ertelediğiniz görüşme ve sözleşmelerinizi bugün tamamlayabilirsiniz.
 
18.Nisan 06:49 Kendinizi onurlandırın, beden prosesleri, masaj, Aşka izin verin tüm moleküllerinizde Aşk enerjisini algılayın ve Bir olmaya hazır olduğunuzu hissettirin. Bir gün öncesinden yatağınıza size Aşkı hatırlatacak bir obje ile yatım. sabah uyandığınızda o enerjinin frekansı ile güne başlıyabilirsiniz.
 
Aşk Olun, Aşkla Kalın
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16° )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara