Uncategorized19.25 Nisan Dilek ve Dua Vakitleri

Nisan 19, 2021by admin0
Günaydın, mucize ötesi haftanız olsun.
Bugün 19.Nisan. Pazartesi Sabah:04:49 Da Merkür Güneşin Kalbinde, bu demek Merkür ve Güneş iç içe tam kavuşumda. merkür iletişim, dedikodu ve yazarlık kapasitesini açığa çıkartır, Güneş aşk, sevgi, çocuklar ve kalbimiz. Bugün ağzınızdan çıkacak her kelimeye dikkat edin, düşündüm oldu, diledim oldu. aklımdan tamda bunu geçirmiştim nasıl oldu diyeceğiniz bir gün. Saat 17:55 de Ay Neptün ile Trine Açı Ay duygularımız, Neptün Hayallerimiz. Su kenarlarında yürüyüş yapıp yine niyetlerinizi dillendirmenizi tavsiye ederim.
21.Nisan 04:16 Ay Şiron Trine Açı Kadınlara yardım edin, Anneleriniz ile iletişime geçin ihtiyaçları olup olmadığını sorun, çocuklara merhamet edin.
22.Nisan 21:05 Ay Güneş Trine Açı, tüm egolarınızdan sıyrılmaya niyet edin. İçinizdeki dengeye ulaşmak için. Susma orucu tutabilirsiniz. Nefes egzersizleri tavsiye ediyorum bu saatte özellikle
23.Nisan 05:47 Ay Merkür Trine Saat:10:29 Ay Venüs Trine Bu Gün Enerjisel olarak çok geniş anlamları ifade etmekte. Atatürk’ün Dünya Çocuk Bayramını bu güne getirmesi tesadüf değildir. Hızır ile İlyasın buluşma günlerinden sadece bir tanesidir ve Büyük önder o gün herkes kırlarda parklarda, yeşillerin içinde olsun temennisi ile bu günü seçmiştir. Standart 6 Mayıs Ritüellerinize devam edin ve hatta o gün yaptığınız Nenelerden bildiğiniz tüm ritüelleri 23.Nisan Günü tekrar etmeniz tavsiye edilir.
İstanbulda yaşayanlar ve yakın olanlar 23.Nisan Günü sabah erken saatlerde Büyük Ada Aya Yorgi Kilisesini Ziyaret etsin. Niyetinizi edin siz yol size açılır. ÖNEMLİ DETAY : Asfaltın bittiği, taşlı yolun başladığı alandan itibaren ayyakkabılarınızı çıkarın ve yalın ayak yürüyürün Kiliseye kadar, yol boyunca kimseyle konuşmayın. Aynı şekilde Klisede sessizliğinizi koruyun içe dönün. Kaç dakika yada saat kalcağınız hangi ritüelleri yapacağınızı ben bilemem 🙈 Bilsemde söylemem keşfedin kendi ritüelinizi❤ içinize sorun. İbadetiniz bitip aşağı asfalt yola inene kadar sessizliğinizi korumanız sizin için önemlidir. Bu sene Ramazan Ayına gelmesi de büyük bir Nasip .Hatırlatmama gerek varmı bilmem kıyafetleriniz kadar kalbinizde temiz olsun o yokuşu çıkarken, sadece içinize odaklanın. Ortodoksların Hac yeridir burası . hemde Adı Yorgi Olanların Uğrak yeri . Özel bir Lay hattıdır. Manzarasına diyecek yok
Keşfide bir çoban tarafındandır.Buranın bir ibated yeri olduğunu hatırlatalım içeride konuşmak ve fotoğraf çekmekden ziyade dinginliğinizi bozmadan niyetlerinizi yapmanızı tavsiyet ederim.
(7 Yıl aralıksız olarak ziyaret ettiğim bir mekan ve Her yıl ettiğim dileklerimin karşılığını aldım Rabbimin izni ile)
Müşerref Melda Özateş (Nur Okyanus 16° 16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara