Uncategorized26.Nisan- 2.Mayıs Dilek ve Dua Vakitleri

Nisan 24, 2021by admin0

26.Nisan Haftasına Ay Jüpiter Trine Açı ile başlıyoruz güne, saat: 14:13 Yardımsever ve samimi davranışlarda bulunmak kolaylaşır ve siz de aynı duygularla karşılaşırsınız. Sağlık, esenlik bulduğunuz ve şanslı olduğunuz bir gündür. Çevrenize yardım ve iyilik yaparsanız karşılığını bulursunuz. Çocuklara süt dağıtmak, kadınlara un, şeker, prinç vermek gibi katkılar size enerjitik anlamda geri dönüşüm mutlaka sağlar.

27.Nisan  Akrep burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Bize mesajı bırakmalar ve sonlandırmalar. Bu bazılarımız için kolay bazılarımız için zor olabilir.  Ayrıca bu Dolunayda Ay Dünyaya yakın bir pozisyonda ve etkilerini hepimiz kişisel haritalarımıza göre  farklı yöntemlerle olsada keskin bir şekilde hissedeceğiz . Şiddete izin vermeyin. Güneş Venüs Karşıtlığı Saat:13:51 Sevenler Sevdiklerine Sevdiğini söylesinler,  Erkek figürlerinden güç alabiliriz. Aşkı hayatımıza çekmek için mantra ve ritüellere devam edebiliriz. Timus egzersizi ve kalp çakra aktivasyonu tavsiye ederim. Atalarımın kaderini ve yükünü taşımıyorum, onların şifalanmasına izin veriyorum şeklinde olumlama yaparak 21 kere tekrar edebiliriz.

28.Nisan Ay Neptün Trine Saat:06:09 Etrafınıza gelişen tüm olayların farkında olun, bugün gördüğünüz rüyaları not alın. Dualarınızı kollektif adına yapın, bir ve bütün olduğunuzu hatırlayın.

29.Nisan Ay Şiron Trine Saat: 10:54  Ay Jüpiter Sekstil 13:57 Tüm Hastalara Dua Ezhib’l be’ se Rabbin naşi esfi ve entes safi la sifae illa safauke, sifauke la yügadiru sekama” Meali, “Ey insanların Rabbi! Şifa ver, şifa veren sensin. Senin vereceğin şifadan gayrı başka şifa yoktur.

30.Nisan Ay Merkür Neptün Sekstil Saat:02:06 Hayallerin gerçeğe döneceği saatler, aklınızdan geçenlerin farkında olun. Ay Jüpiter Sekstil Saat: 13:57 İsteklerinizde bonkör davranın. Ay Güneş Trine  Saat: 20:42  Ay Merkür Trine Saat: 23:53 Fırsatları değerlendirin, dengede doğru nefes ile taleplere devam.

01.Mayıs Ay Venüs Trine Saat: 07:36 Ve Bahar Geldi, kendinizi kırlara bahçelere atın, Aşk ve Özel buluşmalar için güzel bir gün. Topraklanın, Kök çakrası için nefes egzersizi yapın. Aşkı hayatınıza çekmeye niyet edin. ‘Gönül bağım, gönül bağıyla bir, aynı yolda yürüyeceğim, ruh eşimle buluşmaya niyet ediyorum’ 21 kere yüksek sesle tekrar edebilirsiniz. Ve Öyle oldu Şükürler Olsun

Hazır Güneş Boğaya geçmişken İlişki talep edenlerin başlangıç yapmasını tavsiye ederim. Güneş Boğa ve Akrepte iken başlayan ilişkiler muhteşem olur.

Müşerref Melda Özateş ( Nur Okyanus 16 °16)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Web Design by Volkan TURHAN info@volkanturhan.kim 2021

Telefonla Ara